• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Pálava 2017 (17-20.8.2017)

Osobně si myslím, že sraz byl jako obvykle od čtvrtka do neděla super. :)

Zobrazit přílohu 10576

Jediný, při čem sem lehce začal chytat tik v oku :bored:, byla jízda do Kostic. Jet hodinu a půl rychlostí 10-30km/h byla fakt síla. :dead:
Chvílema šlo doslova nechat auto jet ve volnoběžnejch otáčkách na jedničku vystoupit si a jít vedle něj. Krom nervů je to taky o zničení spojky.
Neříkám, že se musí letět 90 aby pak konec kolony musel dojíždět ve 150+, ale myslím, že kdyby předek kolony jel nějak konstantně aspoň 50, tak si každej nějakou případnou mezeru doskočí.

A co se týče tankování cestou zpět, tak na Benzinu v Břeclavi jezdí tankovat při cestě zpět hodně aut vždycky. Já osobně to při odjezdu při vyvolávání, že se odjíždí řek: "v koloně nejedu, jedu si natankovat" (proto sem taky hned odbočil v Kosticích zpátky doleva odkud sme přijeli)
(některý auta jako třeba MPSky jezděj jen na 98+octan benzín a ten nemaj všude a když, tak cenovky jsou často trochu jinde a je blbost jet zbytečně 40 km a 40km zase zpět, abych si někdy předem natankoval (a vyhodil tim 10litrů benzínu z okna), když se v sobotu odpoledne jede kolem)
V předchozích letech dokonce hodně lidí jezdilo i nakoupit do Tesca hned vedle, tak bych to zase nehrotil.
Nakonec jsem i rád, že jsem při tankování ztratil kontakt s kolonou, jednou blbě dobočil a moh se konečně normálně projet a nemusel poskakovat přes hodinu na spojce.
.. mel jsem vysilacku tak jsem byl celkem v obraze co se deje.. a stejne jsem tise "zavidel" tem co maji automat. Se spojkou co mam v aute je tohle poskakovani dost na .... Bohuzel nevim jak to udelat aby se kolona 60 aut neroztrhala. Ono obcas je problem dostat do plynule jizdy 10 aut.. Beru to jako dan za mnozstvi navic zpatky jsem jel s Derim. No jenom kousek nez odbocil.. :)

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
 
@Vitus jeste aby si nesouhlasil, nepredpokladal jsem nic jine. ;)

Vybodnout se na co? Ze se tu debatuje o problemech ktery nastali a ocividne vylejzaj na povrch novy a novy?
Kdo to tu rika ze jsme jedna grupa?

Nicmene napadla me jeste jedna vec, ac je jakkoli smesna tak je to presna kopie te co se stala.

Dejme tomu ze si v restauraci rezervuji stul a zaroven i jidlo a zaplatim predem.
Prijdu do restaurace sednu si spokojene ke stolu a cekam ze mi donesou jidlo.
V tu chvili prijde cisnik a rekne ze mnou objednane jidlo uz neni ze jsem mel prijit driv.
Kdo si ma pripadat trapne?

Jak je tahle vec bizardni a extra smesna, tak presne tenhle model se stal.

A pak se najdou lidi, kteri budou hlasat vzdyt to je v poradku pane zakaznik, vzdyt se nic nestalo, muzete si za to sam, mel jste prijit driv. o_O

Ja dokazu pochopit, tolerovat a unyst hodne veci, napriklad kdyz chci platit v obchode kartou a pani prodavacka mi oznami ze jin nejde terminal jestli jsem ochoten zaplatit hotovosti. Nemam s tim problem. Je to technika a vec kterou clovek v te dane chvili nejak nemuze ovlivnit.

Ale pokud nastali nejake problemy, kde je evidentni lidske pochybeni a ja se pres to prenesu a na zaver napisu hodnoceni, tohle se mi libilo, tohle se mi nelibilo, tohle by se dalo takhle zlepsit a dostane se mi odpovedi ze jsem mel prijet driv, tak asi neni neco v poradku.
 
Poslední úprava:
@dJn3o napiš mi číslo účtu, pošlu ti dvě stovky, tím bude reklamace vyřízena a ty už tu nebudeš šířit zlobu a nenávist, ok ?
 
@dJn3o napiš mi číslo účtu, pošlu ti dvě stovky, tím bude reklamace vyřízena a ty už tu nebudeš šířit zlobu a nenávist, ok ?

o_O

Rekl bych to nejradeji sproste, ale reknu to slusneji, narvi si ty 200 do spic. ;)

Edit: jinak a lepe, dej ty 200 tem co je potrebujou, charita atp.

X krat jsem opakoval ze mi nejde o penize, ale asi si sedite na ocich no.
 
já to myslel v dobrém, netřeba se čílit ... remcáš, že ses nenajedl a žes zaplatil, tak jsem ti to chtěl refundovat ..... tak už to nech plavat, příště na Pálavu nejezdi a máš klid... Beztak po tom, co tu předvádíš, bude příště stát porce selete 120 Kč tak, jako všude jinde ,-)
 
Abych si nepřipadal jako dezertér, tak jsen kemp neopustil a hlavně abych o něco nepřišel a po srazu se dozvím, že se jezdilo pro benzin, koupat,opláchnout auta. Taky jsem to chtěl absolvovat.Nikdo nic neřekl a to jsem se ptal.(asi né těch co jeli) Tak k Čemu tam byl megafon.
Nebo snad každý za sebe?
Ponaučení pro přístě.
Ale pořád převládá dobrý pocit.;)

Tak já to beru po těch letech jako takovej můj standardní harmonogram mimo oficiální plány, takže už se nad tím ani moc nepozastavuju. :)
Na sraz to mám nějakejch 370km a vyrážim vždycky ve čtvrtek ráno, takže se rovnou cestou stavim v aquaparku na sraz pak dorazim odpoledne/večer a v pátek po programu na večer, když není nic jiného, tak se tam skočim osvěžit na pár hodin ještě jednou (vstupné je tam sice docela raketa, ale aspoň nějak utavim flexipasy, co mám z práce)

Co se týče toho tankování, tak to beru taky jako standard, protože obvykle po cestě z domova a dvou dnech blbnutí na letišti se mi cestou okolo Kostic rozsvítí hladový oko. Většinou tam tankuje víc majitelů těch žravějších aut (MPS, RX-8, CX-7 atd)

.... zpatky jsem jel s Derim. No jenom kousek nez odbocil.. :)

Jo já nebyl moc v obraze, kudy jeli ostatní kdo jeli rovnou a nestáli na Benzině, tak sem to vzal klasicky cestou kudy sme přijeli, než sem teda v Milovicích blbě odbočil a dojel až do Mikulova :D čímž jsem se shodou okolností dostal na docela pěknou zatáčkovitou silnici, takže to byla taková pěkná svižná projížďka. :) Chvíli sem se bál, že do kempu tim jak jsem blbě odbočil dojedu až poslední o to větší překvápko bylo, když sem dorazil a v kempu skoro nikdo :D
 
Co se týče toho tankování, tak to beru taky jako standard, protože obvykle po cestě z domova a dvou dnech blbnutí na letišti se mi cestou okolo Kostic rozsvítí hladový oko. Většinou tam tankuje víc majitelů těch žravějších aut (MPS, RX-8, CX-7 atd)
. Nevím jak to máte v rx-8 cx-7 ale já mám plnou dlouho a pak ta ručička padá rychle chvilku mi to dává pocit že to nic nežere
 
Nechápu že tady pár lidí stále řeší jídlo.copak se jezdí na sraz kvůli jídlu?Renda nemůže chodit za každým a říkat co a jak.Ja jsem osobně šel v pa na oběd jako vždy a netušil vůbec že už je prase hotové.to jsem zjistil až když jsem vyšel ven.drive to bylo až později jak bylo dříve zmíněno.tak jsem si dal až později.a v restauraci jsem dostal studenou polivku.,tak jsem ji reklamovali a dostal novou.Restaurace je slabý článek ale kvůli tomu tam nejezdím a počítám stim.a i přes nějaké nedostatky si nenechám zkasit sraz.nikdo není 100%.Uz se nato tady vykašlate a užívejte života.Stresu a problémů máme dost jinde.
 
MAZDAR !
Konečně jsem se dostal na web že kouknu na ohlas po srazu a nevěřím co to tu běží za válku !
Renda má pravdu , že prase bylo dřív kamenujte mně já to přepálil tak musel oproti předchozím srazům začít ořezávat dřív ale další pravda oproti dřívějšku se prase zbouchalo tak to možná zas nebyl takovej průšvih .
Nejsem pořadatel a po tomto boji asi nebudou chtít ale přeze všechno na dalším srazu i předním rádi pomůžeme a vstup zaplatíme !
Pokud to pro někoho je takovej problém že zaplatil dvě kila a nedostal kus masa (my seděli u stolu průběžně čtyři a snědly dva tácky tak hurá sežrali jsme půl prasete) stavte se u mě v Brně já vám na balkóně u griluju a můžete si vybrat jestli kýtu nebo na žebru a zadarmo !
Dál to komentovat nebudu .
Vstupné bych neřešil vůbec za dvě kila (což oproti tomu co jsem utratil za celé čtyři dny směšný peníz) kolem mě celej sraz někdo něco organizuje stará se nespí chtěl bych vidět kolik takovejch troubů po okolí najdu.
Jezdíme na srazy pravidelně ale z toho co tu proběhlo je mi smutno aby ještě někdo nějakej vůbec pořádal !
Nikdy není nic dokonalé ale ať si říká kdo chce co chce Slávek Maruška Jiřík a Ondřej děkujeme všem pořadatelům a jejich pomocníkům:
DÍKY ZA SRAZ .
Renému a Verči zvlášť přijedeme zas !

A ostatním které jsem potkal také dík rád jsem vás viděl.
Na webu pěkné fotky také díky a čím víc tím lépe ale jak stáhnu ty na rajčeti když nejsu registrován ?
Sl.
PS: nezapomeňte že to byl sraz ne pionýrský tábor
 
může mi někdo z těch vyhazovaných říct přesně jakými slovy byl vyhazován? mě bylo řečeno že jen upozornovali že je kemp vyhrazen pro mazda sraz a že se dotazovali jestli taky patří k mazdasrazu když nemají náramky vím že to byla paní Langrová, možná i nějaký další personál kempu, nevím ale o tom že by někdo použil slova tady nemáš co dělat nebo vypadni
pokud jde o to sele, je potřeba ho jíst i s tím že si někdo dá třeba 10x je to jak řekl Deri maso se postupně okrajuje co se okrájí se musí sníst, když se to nesní bude to na vyhození, kyž je málo lídí je dobře že si někdo dá vícekrát
 
Neuvěřitelný kolik lidí dokáže z nějakýho blýho kousku prasete dělat drama jak telenovelu :D

Osobně jsem byl na sraze už od čtvrtka odpoledne až do neděle do odpoledne a prase bylo opravdu jedna z posledních věcí, co mě během těch 4 dní zajímaly. :wideyed:

Grilování probíhalo normálně jako každý jiný grillování prostě se prase točí na ohni a postupně se odkrajuje maso, který je hotový a na hromádkách dává mezi lidi u stolů. kdo chce jí, kdo nechce nejí, prostě no stress. :happy:
Já sám sem si vzal asi tak 2-3 plátky mezi chleba a jel se vyválet do aquaparku. :cool:
Je naprosto přirozený, že se prostě za nějakou dobu maso sní a nikdo nikdy předem nemůže odhadnout, jestli se sní rychlejš nebo pomalejš.

Řešíte to tady, jak kdyby vám někdo ukrad hračku na hřišti a to je fakt akorát k smíchu.

Je to snad sraz aut Mazda a lidí co se kolem nich motaj je to o tom podělit se o zážitky o zkušenosti různý tipy atd a ne sraz "jdeme se nažrat nic jinýho nás nezajímá"....o_O
Jen kratce... Pochopil bych, kdyby rekli, ze uz je to snezeno, ze jsme prijeli pozde, ale psal jsem o tom, co se ke me dostalo, ze se lidi zvedli, kdyz prijely dalsi auta, aby jim neubylo.. A jak bylo psano, ceska natura... Sraz jinak super..

může mi někdo z těch vyhazovaných říct přesně jakými slovy byl vyhazován? mě bylo řečeno že jen upozornovali že je kemp vyhrazen pro mazda sraz a že se dotazovali jestli taky patří k mazdasrazu když nemají náramky vím že to byla paní Langrová, možná i nějaký další personál kempu, nevím ale o tom že by někdo použil slova tady nemáš co dělat nebo vypadni
pokud jde o to sele, je potřeba ho jíst i s tím že si někdo dá třeba 10x je to jak řekl Deri maso se postupně okrajuje co se okrájí se musí sníst, když se to nesní bude to na vyhození, kyž je málo lídí je dobře že si někdo dá vícekrát
At si da kazdy, co sni, jen vypada nevhodne, kdyz se vice lidi zvedne v momente prijezdu dalsich navstevniku.. to je jedno, je to uzavrene.. Ja mohl ochutnat, bylo vyborne... Priste prijedu driv, kdyz to bude mozne..., letos to mozne fakt nebylo...
 
Poslední úprava moderátorem:
Wawris jednání které tu popisuješ jsem nezaznamenal, když jsem zhodil z jehly to co na ní zůstalo a hrozilo že to spadne samo dal jsem to na tácky a položil na vrch grilu aby se to dál ohřívalo, těm co přijížděli v pátek později a chtěli se jít ubytovat jsem radil ať se nejdřív nají, ke koncu už se to moc nejedlo protože ti co se cpali celý den už byli plní, řekl bych že ty poslední 2 tácy masa snědli ti co dojeli později
 
Wawris jednání které tu popisuješ jsem nezaznamenal, když jsem zhodil z jehly to co na ní zůstalo a hrozilo že to spadne samo dal jsem to na tácky a položil na vrch grilu aby se to dál ohřívalo, těm co přijížděli v pátek později a chtěli se jít ubytovat jsem radil ať se nejdřív nají, ke koncu už se to moc nejedlo protože ti co se cpali celý den už byli plní, řekl bych že ty poslední 2 tácy masa snědli ti co dojeli později
Jak jsem rekl, me to bylo jen receno.. Neco malo masa jsme jeste meli, takze ok... A ano, my ty zbytky dojedli.. To je jedno, me to sraz nezkazilo..
 
Back
Top