• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Palivový filtr

Kvatchka

nový člen
16
Ahoj,
dnes jsem měnil palivový filtr a nemohu nastartovat, zkoušel jsem odvzdušnit system a nic a při startování my blikají všechny kontrolky jako by odešla baterka, nevím co se posralo :-( (mazda cx 7/2,2 diesel/2010/
 
Musíš točit a točit (samozřejmě s lehkýma pauzama), trvá to dost dlouho :rolleyes:
 
Pokud nemáš odsávačku, tak musíš točit než chytí. Doporučuji toto provádět připojen na startovací kabely, aby nedošlo k vylágrování baterky.
Při odpojení palivových hadiček mám zkušenosti na 2,0d 5-8 nacuknutí.
 
Tento model nemá cirkulační čerpadlo, pokud chytne vzduch je třeba ručně pumpičkou nasát naftu, i tak nadrc to nechytne!
 
Zdravim. Palivovy filtr dvakrat vymenen a po jeho vymene spatne startuje. Musim tocit treba 5x. Potom chytne, jede bezchybne, ale po vypnuti po 20 minutach to same. Pokud auto parkuji cumakem z kopce, vetsinou chytne hned, jinak problem. Cim to muze byt? Jak to odstranit?
 
Back
Top