• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel par otazek ohledne baterie, svicek, zarovek

Status
Neotevřít pro další odpovědi.

Kiimiicz

nový člen
10
ahoj par otazek. mam nove mazdu 6 GH FL 2,2 diesel 132KW

Jake koupit svicky?

Jaky motorovy olej a prevodovy?

Muze mi nekdo vypsat typ zarovek? xenony D2S to vim, mhlovky H11, parkovacky T10 (W5W) co je v zadnich svetlech? blinkr typ zarovky a blinkr v blatniku

Vleze se mi do mazdy autobaterie s rozmerem 353 x 175 x 190 mm?

Diky snad nebude vadit ze jsem to dal vse do jednoho topicu.. Mazdu mam par dni a servisni knizku mam jen v Nemcine. Tady sice je oskenovana ale neni cas to projit cele.. V praci denne 12tky ...Tak snad mi tady dobra duse odpovi :)
 
Milý nový člene, nevadí žes to dal všechno do jednoho topicu. Ale určitě bys udělal líp, kdybys nastudoval všechny informace, které už tu jsou ,-) Nejspíš tu nebude úplně všechno, ale z veliké většiny dotazů už tu odpovědi jsou. Zkus projet kategorii Společná témata , kde najdeš mnoho odpovědí a věřím, že i spoustu dalších otázek, odpovědí a inspirace pro život s novou Mazdičkou ,-)


Pokud budeš mít konkrétní dotazy, polož je v daných tématech, aby i další noví členové našli všechno na jednom místě ,-)

Najdeš tu Konfigurátor žárovek, Konfigurátor olejů a náplní , Konfigurátor autobaterií a v kategorii Mazda6 (GH) najdeš detaily o GH......
 
Poslední úprava:
Status
Neotevřít pro další odpovědi.
Back
Top