• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Parkovací kamera

Já jsem ze Zlína. Udělám návod do vlákna. Jinak se můžeš kdykoliv zastavit a naprogramuju ti to.
 
Před tebou mně psal IVO51. Tomu jsme to slíbil než ses ozval. Ovšem zatím se mně neozval, tak prosím vydrž. Nemůžu ho vyšplouchnout, když se ozval první.
 
Chlapci, aku kameru a s akym kablom by ste doporucili kupit na CX-5 KF? Na nete je toho vela, chcel by som taku, aby nebol problem s jej sfunkcnenim a by jej obraz bol realtivne kvalitny...
 
Chlapci, aku kameru a s akym kablom by ste doporucili kupit na CX-5 KF? Na nete je toho vela, chcel by som taku, aby nebol problem s jej sfunkcnenim a by jej obraz bol realtivne kvalitny...

Ahoj, na ebay si kup originál kameru popřípadě svazek a nechej si to namontovat v servisu (nebo i sám, je to trošku složitější).
Já koupil od Diamond1980 originál kameru a svazek a práci si objednal v servisu cca 6.000,- bez kamery. Svazek jsem viděl i za 1500,- Kč.
Ten si musíš pořídit, protože u KF není propojení.
V každém případě funguje v CX5 KF naprosto dokonale a to nejen obraz, ale hlavně dokonalá dynamická trajektorie.
 
Na nete original akosi moc nie je, len rozne ine lacne kamery od cca 7€ do 30€...A potom neviem, ci aj k nim pojde origo kabel ci ako... A kde sa originálna kamera orig. montuje, niekde medzi svetla SPZ alebo namiesto osvetlenia SPZ?
 
Back
Top