• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Parkovací senzory - montáž, zkušenosti

Koupil jsem čidla od Jablotronu za 950,-
Ja mam od Jablotronu dodelavane v Octavce a co se tyce zadnich, tak celkem spokojenost. Ale predni, to je hruza. Zadni, jak jsi zminil, jsou aktivovane zpateckou. Ale predni mi jedou porad a nejdou vypnout! Tudiz je skvele omylem za nekym zastavit na krizovatce moc blizko. Nebo dokonce za deste to malicko cas od casu sepne pri jizde na dalnici za nekym.

Teda predni se vlastne vypnout daji ... sepnutim tech zadnich. Coz vetsinou nechci chudaky stojici za mnou na krizovatce moc trapit :D.
 
Ahojte , montovali ste si niekto parkovacie senzory svojpomocne? Ak hej popíšte mi zhruba ako na to?
 
Ahojte , montovali ste si niekto parkovacie senzory svojpomocne? Ak hej popíšte mi zhruba ako na to?
Jj, montoval jsem zadní: vyvrtáš 4 díry do nárazníku, protáhneš kablíky, lehneš pod auto, vše dle návodu (Jablotron dodává celkem blbuvzdorný) pospojuješ, pípá to, funguje to... Jen máš ruce trochu podřený... :)
 
Nechci se kasat.
Mám bezdrátovou a myslím že to Vyřeší plno problémů.
Samozřejmě mám jiný typ auta, , takže jsem třeba mimo mísu.
 
Áno je možnosť dokúpiť 19€ ..môj problém je teraz v tej koncovke
 
Áno je to to iste ..pozeral som návod na zapojenie tak som bol z toho vybuleny ..žiadne ťahanie káblov cez auto nič ...priame napojenie na kameru cez 5te dvere
Budúci týždeň ju objednam a uvidíme čo z toho :D
 
Akym sposobom sa daju namontovat predne cuvacie senzory... ako to vyzera? Niekto tu tusim kritizoval dizajn toho vypinaca, ktory sa montuje v origo servise.
 
Áno je to to iste ..pozeral som návod na zapojenie tak som bol z toho vybuleny ..žiadne ťahanie káblov cez auto nič ...priame napojenie na kameru cez 5te dvere
Budúci týždeň ju objednam a uvidíme čo z toho :D
Čauky Lazlo,
jak to dopadlo? Koupil jsi tu kameru? Pokud ano opravdu je montáž tak jednoduchá jak mají v návodě?
Uvažuji o koupi.
 
Áno je to to iste ..pozeral som návod na zapojenie tak som bol z toho vybuleny ..žiadne ťahanie káblov cez auto nič ...priame napojenie na kameru cez 5te dvere
Budúci týždeň ju objednam a uvidíme čo z toho :D
POdarilo sa to?Daj vediet ,dik
 
Ahoj mazďáci, mám CX3 Revolution TOP s parkovacími senzory a kamerou. Začalo to zlobit, signalizuje to překážku i když za autem nic není(trvale píská) , ale ne vždy. Dvakrát bylo auto v origo servisu v Brně. Poprvé prý vadný senzor, tak ho vyměnili, situace stejná, podruhé prý prošli všechno zapojení a opět to stejné. Nakonec mi řekli, že to konzultovali přímo z Mazdou a pokud se tím mají dál zaobírat je potřeba uvést auto do původního stavu, tedy v mém případě odinstalovat všechny tweaky z AIO aplikace což není problém, ale hlavně odstranit tažné i když je montováno přímo v servisu Mazda, ovšem v Ústí, kde jsem auto kupoval. Jednoduchy dotaz, abych nebtěžoval: myslíte si někdo, že nějaký softwarový tweak (mám Android auto a Videoplayer) by mohl ovlivnit toto divné chování senzorů a je nutné odstraňovat pro vyřešení závady také tažné origo montované v Mazda servisu?
Díky všem za případné rady, doporučení, zkušenosti .
Jara
 
Ahoj mazďáci, mám CX3 Revolution TOP s parkovacími senzory a kamerou. Začalo to zlobit, signalizuje to překážku i když za autem nic není(trvale píská) , ale ne vždy. Dvakrát bylo auto v origo servisu v Brně. Poprvé prý vadný senzor, tak ho vyměnili, situace stejná, podruhé prý prošli všechno zapojení a opět to stejné. Nakonec mi řekli, že to konzultovali přímo z Mazdou a pokud se tím mají dál zaobírat je potřeba uvést auto do původního stavu, tedy v mém případě odinstalovat všechny tweaky z AIO aplikace což není problém, ale hlavně odstranit tažné i když je montováno přímo v servisu Mazda, ovšem v Ústí, kde jsem auto kupoval. Jednoduchy dotaz, abych nebtěžoval: myslíte si někdo, že nějaký softwarový tweak (mám Android auto a Videoplayer) by mohl ovlivnit toto divné chování senzorů a je nutné odstraňovat pro vyřešení závady také tažné origo montované v Mazda servisu?
Díky všem za případné rady, doporučení, zkušenosti .
Jara
Mě takto blbly přední senzory a vždy pomohlo resetování řídící jednotky.Řešeno u BEKa v Ústí nad Labem.
 
Mě takto blbly přední senzory a vždy pomohlo resetování řídící jednotky.Řešeno u BEKa v Ústí nad Labem.
Díky za tip, nechápu proč to nezkusili udělat v servisu Auto Palace u nás v Brně :-( kde auto už dvakrát bylo, vždy nevyřešeno a jen alibisticky odkázáno na tažné - viz můj popis výše.Myslíš, že by mohlo pomoci odpojit na chvíli baterku a tím reset řídící jednotky, nebo je třeba diagnostika? Dik, Jara
 
Back
Top