• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Po repasu kouří jak indianská babička

Podívej bude to tim vstrikovanim oleje, znaci to ten kour a jestli moc netahne kdyz tomu slapnes, tak to tam naleje v jeden okamzik s benzinem moc oleje a je to premixovany na spatnou smes. Tudiz se tomu autu bude zdat smes moc chuda :) byt tebou jdu to nechat hned predelat, protoze tohle je vina technika, co to opravoval. Hodne stesti
 
Já jí mám naštěstí jen půjčenou, abych si to ozkoušel. Tkže mu ji dneska zavezu zpět a až to spraví, tak ať se ozve...
 
Tak jsem ji dneska vrátil. Prý se musí doladit a nastavit to mazání a bude to fajn, tak jsem zvědavý co kluci vymysli...
 
Tak jen pro zajímavost. Čekal jsem co vymysli s tou rx8 a teď jsem se dozvěděl, že vymysleli to, že ji prodali někomu jinému... Taky dobrý, ne... Jsem docela zklamaný takovýmto jednáním :-(
 
No neznám detaily prodeje, takže nechci zbytečně pomlouvat. Třeba se domluvili že to borcovi nevadí. Mě naštvalo to že jsem o ní měl zájem, že slíbili jak na to kouknou a dají mi vědět a najednou ji prodali :( jedna se o servis v Dobelicich. Ale mám od nich už 2 auta a třetí jsem tam servisoval a byl jsem max. spokojený. Co už no. Jsou dušičky, tak si zapalím svíčku a budu smutnit :( Nejhorší je že mě to i žena schválila a teď je taky naštvaná :-(
 
To že to žralo olej byl důsledek špatného poštelování po repasu. Ale já tam objevil více problému. Nefunkční klima, xenony svítily do země, protože tam bylo něco špatně a při popojíždění dozadu jsem slyšel mlácení z diferáku. Takže tohodle kousku úplně nelituji. Spíš mě naštvalo to jednání. Přišlo mi to jako tenhle na to přišel, tak to prodáme jinému. Ale autíčko je to moc super a jednou musí být u mě v garáži... (y) :)
 

Podobná vlákna

Back
Top