• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Počasí, aneb už máte přezuto?

Vitus

správce
Člen týmu
5 941
včera jsem zrušil přezutí auta a dneska jsem si za to sám poděkoval. V Praze chumelenice a jeden stupeň, jak jste na tom vy ?

ipv77l.jpg
2dm8bxl.jpg
oa1zld.jpg
 
ja uz tyden jezdim na letnich...tady v Brne a okoli to nastedti neni takova hruza,ale i tak ...poprvy co sem udelal takovy fail.
 
Já mám přezuto. Mám však výhodu, nepotřebuju jezdit každý den. Btw. nebyla tam možnost vložení ankety? :)
 
Já chtěla přezouvat v neděli, ale můj ženský instinkt mi radil, že po tom, co jsem minule přezouvala hodinu a ještě jsem si u toho ublížila, to dělat nemám, že pak budu akorát nasraná.. A je to tu :D
 
Ja naposledy prezouval za deste v pul desaty vecer v prosinci. No takze letos si to necham az bude prizniveji... chvatat nebudu :)
 
este stale zimne, lebo letne gumy mam na Slovensku a este nejak nebola cesta tym smerom :)
 
Letní už mám na autě asi 14 dní a zpět přehazovat nebudu. ;)
Zrovna před chvílí jsem si šel omést auto, protože se vyjasnilo, tak abych se ráno nezdržoval....no a nakonec bylo z ometání škrábání ledový skořápky z celýho auta, protože mezitím začalo mrznout (cestou k autu sem si málem rozbil :eek:
Ráno cesta do práce na těch okruhem zrychtovanejch pneu bude srnada :D
 
Tak GH holka je už na letních. 17" jsou konečně vyrovnány a nově obuty. :cool:
No a jsem rád, že jsem neměl čas na přezutí GG. To se teď hodí do terénu :D
 
No ja mam jeste zimaky ... :)
Podívej Vitus .. kde to mas tu rucicku toho otackomeru. To je jak kdyz jezdis na naftu... :D ta musi bejt furt 4000+ :D
 
Já mám letní od minulé středy, ale u nás je celkem pohoda. Akorát moja jede s prckem do zlína a kluci z práce co jsou ten směr jsou od sněhu, tak jsem lehce nesvůj :(
 
Nahasa..: to taky samozřejmě je, koukni se na spotřebu v podpisu :D
 
Ještě jsem nepřezul i když v Brně by se to dalo...vzhledem k tomu, že mám letní obutí v Krkonoších, budu muset ještě vydržet :D
 
Já mám přezuto už asi 2 týdny. Naštěstí nikam moc nemusím a tady ( Kolín ) to není tak hrozné :)
 
Me se na ty letni moc nechce, to bude auto zas strasne tvrdy.. :-/ Ale zase bude vypadat lip.. No, prezuju to na sraz
 
Kdepak, zima je pořád tu... A kalamita při cestě ze Svitav v úterý mi dala za pravdu, že jsem udělal dobře. Auto za mnou zůstalo viset v půlce kopce. Ještě chvilku raději posečkám!
 
Luciash: neblbni, zítra už chci konečně přezout, ať to mám za sebou, no a v neděli jedu do Svitav. Moc jsi mě nepotěšil :oops:
 
Tak u nas na zapade to uz vypada dobre, takze bych to mohl prehodit... ale zatim jsem linej.
 
Back
Top