• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Počasí, aneb už máte přezuto?

Konečně přišlo to správný počasí :happy: ... Fun Drifing Incoming :D

 
Zrovna sem chci dát post a koukám, že mě už @shr3k předběhl :D
Jeden kočár už je přezutý od čtvrtka a vzhledem k panujícímu počasí jsem byl velice rád. Už se těším až se stříbrná vrátí z lakovny a půjde taky na letní :)
2016-03-25-5865.jpg 2016-03-25-5869.jpg
 
Zatím přezuto takle, ale v neděli po Mostě budu přezouvat znova z těch semislicků na klasický letní :D

Na těch 17" ta MPS vypadá tak nějak divně o_O

P3311785.JPG P3311786.JPG P3311787.JPG
 
@edemsx za mě ty levé :)

Taky jsem přezouval, ale zaboha nešlo sundat pravé zadní kolo-nakonec pomohlo projet se s povolenýma matkama (jen aby byla mezera mezi diskem a matkou) a seskočit kolem z patníku.
Pak jsem se pomalu spálil o náboj, kolem nešlo rukama pootočit-stále přibržďuje (levé v pohodě). To vysvětluje spotřebu tak +0,5l a tupé brzdy co pozoruju asi měsíc zpět.
Takže budu muset k doktorovi-sám na to nesáhnu, to fakt nee. Snad bude stačit jen promazání, rozhýbání..
 
Já už taky přezuto, mimo jiných kratochvílí jsem zjistil, že celou zimu jezdím na obráccených zimních směrových pneu, na všech kolech, takže úspěšnost 100 ze 100:D
Najeto takhle cca 5 tisíc, netušíte někdo zda to mohlo ty pneu zničit?
 
ééé... bez svého právníka odmítám na další otázky odpovídat :D
Nicméně, když o tom přemýšlím, možná mi je tam takhel dali už v pneuservisu, když mi je nazouvali na disky, pak už klasika PP, LP, PZ,LZ dle toho co bylo na pneu.
 
ééé... bez svého právníka odmítám na další otázky odpovídat :D
Nicméně, když o tom přemýšlím, možná mi je tam takhel dali už v pneuservisu, když mi je nazouvali na disky, pak už klasika PP, LP, PZ,LZ dle toho co bylo na pneu.
Pres odborne rady nekterych mistnich "odborniku na cokoliv" bych ty gumy nechal prohlidnout nekym treba v pneuservisu, nez si je na podzim zase obujes.... Ale myslim, ze to poznas i vlastnim okem, jestli jsou OK nebo ne....
 
Vitus: vypadají úplně normálně, najel jsem na nich pár tisíc,prohlédnout je nechám.

EDIT: kdyby s enašel nějakej podobnej jouda jako já, tak FYI : pneu prohlídnuty v pneuservis a jsou naprosto ok.
 
Poslední úprava:
Back
Top