• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Počasí, aneb už máte přezuto?

Já Čekám, do konce měsíce mi mají přijít nové kola HRS.18"
Jak jinak, černo červená. ;)
 
Tak přichází opět pomalu, ale jistě období na rozvíření tohoto topicu :)
Počasí provokovalo, a tak jsem minulý týden už přehodil na letní a mazdička zase vypadá trochu k světu :happy:
Zobrazit přílohu 8063 Zobrazit přílohu 8064

Alu bylo potřeba samozřejmě lehce vypucovat a nachystat na sezónu, což díky předchozí konzervaci nebyl problém ;)
Zobrazit přílohu 8065 Zobrazit přílohu 8067 Zobrazit přílohu 8066

Více info o pneu: Pneumatiky
Mam dotaz.. Cim jsi delal ta kola,ze jsou jak nova?? Ja mam jakysi pripravek od Autologic,smrdi to jak svine,ale takovyhle vysledek se mi nepovedl.. Diky..
 
Tak ja uz mam dnes z donuceni take prezuto na leto. S hrebikem v pneu se spatne jezdilo, tak jsem to nechal prezout.

Zajimave je, ze ty zimni mam ve stavu vzroku po dvou sezonach - 4 mm, 5.5 mm, 7 mm a 7.5 mm. Hrebik udelal diru do te 4 mm, takze tu rovnou zahodim a halt si koupim novou. Neplanuju to dojizdet v lete, viz vedlejsi diskuze ;).

Jen pro doplneni ta 7.5 mm je nova z podzimu, kdy jsem znicil tu predchozi.
 
Mam dotaz.. Cim jsi delal ta kola,ze jsou jak nova?? Ja mam jakysi pripravek od Autologic,smrdi to jak svine,ale takovyhle vysledek se mi nepovedl.. Diky..
Doris waxem, ale nikomu to neříkej !
Přesně tak, používám pouze přípravky od @Doris :) Stačil oplach vodou a následné zakonzervování voskem. Samozřejmě to chce mít kola pravidelně udržovaná. Díky za pochvalu, jsem rád, že se líbí :) Určitě hodíme řeč na srazu.
 
Pár fotek, jak lícujou na M6 MPS kola z RX-8 8J x 18 ET50 s pneu 215/45R18 a 5mm podložkami.

20170326_155623.jpg
P3262573.JPG P3262569.JPG
P3262570.JPG P3262572.JPG
 
Deri vypadá to dobře.
Nevážíl si kolik váží jedno kolo?
Bez pneu váží to RX-8 kolo cca 10kg.
Oproti seriovýmu z M6MPS sem zvážil myslim asi o 300g míň a to i přes to, že je o 1 palec širší (8Jx18ET50 vs 7Jx18ET55)
 
...třeba mladá má na Hondě Civic 225/50 r18 a sedí to pěkně. MPS je krapátko větší i širší auto a v zatáčkách by byla stabilnější

Když už bych dával širší pneu, tak bych dal 235/40 ty maj +- stejnej profil jako seriový 215/45, ale to bych si musel poladit zadní lemy, protože bych škrtal.

225/50 musí bejt šílená balonovitost :D to je na průměru víc jak o 3cm vyšší kolo :D
 
Bez pneu váží to RX-8 kolo cca 10kg.
Oproti seriovýmu z M6MPS sem zvážil myslim asi o 300g míň a to i přes to, že je o 1 palec širší (8Jx18ET50 vs 7Jx18ET55)
Tak to jsem myslel že budou těžší. Super váha.
 
Back
Top