• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Počasí, aneb už máte přezuto?

Keď auto šoférujem, nevidím na pneu a na naše rozmlátené cesty je táto výška povinnou výbavou. Ak je tu niekto, kto už bol na ceste z Podbrezovej do Hornej Lehoty, vie čo píšem! Tiež som rozmýšľal nad kúpou krásnych 17" v červeno-čiernej kombinácii, ale prax ma presvedčila o kvalitách 16".

A len tak mimochodom, je krásne znovu „počuť“ šum letných pneumatík :D
 
Takže přezuto, vyčištěno, deratizováno a může začít pršet :banghead::dead::wtf::hungover:
IMG_20170402_1738411.jpg IMG_20170402_1738554.jpg
Jinak mě nějakej dobrák nakřápnul tělo zrcátka u řidiče (asi prdelí,když šel okolo auta),takže celej tenhle fundament,protože se nedá sehnat jen samotný tělo jen komplet zrcátko, mě vyjde na krásnejch 5000Kč :bag: Takže jestli někdo budete chtít náhradní sklíčko (vyhřívaný + RVM) a náhradní kryt zrcátka na BM japonská verze,tak budu mít:bookworm:
 
Poslední úprava:
Takže přezuto, vyčištěno, deratizováno a může začít pršet :banghead::dead::wtf::hungover:
Zobrazit přílohu 8274 Zobrazit přílohu 8275
Jinak mě nějakej dobrák nakřápnul celý zrcátko u řidiče (asi prdelí,když šel okolo auta),takže celej tenhle fundament,protože se nedá sehnat jen samotný tělo, mě vyjde na krásnejch 5000Kč :bag: Takže jestli někdo budete chtít náhradní sklíčko (vyhřívaný + RVM) a náhradní kryt zrcátka na BM japonská verze,tak budu mít:bookworm:
Líbí se mi první část:) ta druhá,vůbec ne:mad:
 
Jinak mě nějakej dobrák nakřápnul tělo zrcátka u řidiče (asi prdelí,když šel okolo auta),takže celej tenhle fundament,protože se nedá sehnat jen samotný tělo jen komplet zrcátko, mě vyjde na krásnejch 5000Kč :bag: Takže jestli někdo budete chtít náhradní sklíčko (vyhřívaný + RVM) a náhradní kryt zrcátka na BM japonská verze,tak budu mít:bookworm:
Blba otazka, ale co je vubec "telo" zrcatka? To je ten "ramecek" na kterem to vsechno drzi?

Ja mam odedneska nasledujici tuning (manzelka na vylete) ...
IMG_8063.JPG

... tak jsem zvedavy, jestli budu muset menit cele zrcatko :eek:.
 
tak jsem odpovedel ve stejnem tematu, no
no problem :) Máš černý plasty ok, vystačíš si s druhovýrobním deklíkem do laku? Ze zkušenosti upozorňuju na to, že druhovýrobní zrcátka nemusí zcela plnit své původní funkce a tvary .........
 
Blba otazka, ale co je vubec "telo" zrcatka? To je ten "ramecek" na kterem to vsechno drzi?
Ja mam odedneska nasledujici tuning (manzelka na vylete) ...
Zobrazit přílohu 10084
... tak jsem zvedavy, jestli budu muset menit cele zrcatko :eek:.
Jestli to co tam zbylo (to co je na fotce) není prasklý, tak stačí sehnat jen novou krytku zrcátka. Prodávají se buď bez barvy, v černym lesklým laku nebo karbonový (čínský jsou jen karbonová fólie na plastu)
 
vždyt jsem ti posílal o kus vejš odkaz na kryty zrcátek za asi 480 Kč z ACI ,-)
 
Hlásím přezuto. Bohužel jsem se přesvědčil, že na stříbrných discích (letní pneu) to Mazdě 3 nesluší tolik, jako na černých se skrytými ventilky (zimní pneu). Na černých se mi to líbí mnohem víc.
 
Hlásím přezuto. Bohužel jsem se přesvědčil, že na stříbrných discích (letní pneu) to Mazdě 3 nesluší tolik, jako na černých se skrytými ventilky (zimní pneu). Na černých se mi to líbí mnohem víc.
Souhlasím, černá je lepší, ale zase raději stříbrnou, než plecháče.
Mimochodem, co myslíš skrytými ventilky? Na stříbrných kolech mám kovový, stříbrný ventilek. Na černých mám černý, gumový (klasika všech klasik. a je to ošklivý, jo).

Ještě mě napadlo pár dotazů ke gumám.

Je normální, že letní kola nemají pravou/levou variantu? Mám michellin a celkem mě překvapilo, že je vzorek u všech stejným směrem. Na zimních mám 2 a 2 aby to odvádělo bordel jakoby "za auto". Na letních mám prostě na jedný straně auta vzorek v "protisměru" a vodu by teda odváděl "před auto". Nevím na kolik je to problém, ale věřím, že při aquaplaningu to může mít jistý vliv. Nebo mi někde něco špatně udělali a měl bych to reklamovat?

Ad v návodu píšou o rovnoměrném sjíždění gum a že by se měly měnit do kříže (levé přední na pravé zadní a levé zadní na levé přední). To mi dává smysl jen když mám všechny 4 stejná, pokud mám ovšem na zimní pravé/levé tak prohazovat jen přední a zadní, ale strany zachovat, aby se nesnižovala účinnost vzorku?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mám dojem, že asymetrický gumy se dělají jen zimní ne? Tj. když máš symetrickej vzorek, tak je v podstatě jedno na kterou stranu to dáš. Opraví mě někdo, nebo je to tak?
 
No nevim, mel jsem za to, ze i ty Bridgestone Turanza, co mam na aute z Japonska, jsou take asymetricke. Obecne jsem si myslel, ze to plati i bezne pro letni. Kazdopadne krizem teda nemenit predevsim smerove/directional ;).
 
Poslední úprava:
Back
Top