• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Posilovač řízení

Kvatchka

nový člen
16
Ahoj všem,nemáte zkušenost.
Po dojetí do garáže při parkování jsem nemohl točit volantem, všiml jsem si čáru olejové skvrny za sebou. Po ohlédnutí asi prasklá hadička. (pod pravým předním kolem).Po odtažení do Mazda servisu, tak my bylo sděleno že je v prdeli servo a cena 25000kč. :(:eek:Dá se někde sehnat levněji. Zatím jsem nic nenašel a hledám.
Dík za info
 
taky mi nedávno odešlo servo na M3 BK a mechanik mi doporučil z vrakáče. sehnal jsem ho za litr a za 300 mi ho vyměnil,ale záleží na tobě jestly chceš použité nebo ne :)
 
Ahoj všem,nemáte zkušenost.
Po dojetí do garáže při parkování jsem nemohl točit volantem, všiml jsem si čáru olejové skvrny za sebou. Po ohlédnutí asi prasklá hadička. (pod pravým předním kolem).Po odtažení do Mazda servisu, tak my bylo sděleno že je v prdeli servo a cena 25000kč. :(:eek:Dá se někde sehnat levněji. Zatím jsem nic nenašel a hledám.
Dík za info
Ahoj,právě mi tak umřelo. Jak to dopadlo u tebe? Dá se někde něco sehnat? Předem díky za odpověď. Jose
 
Back
Top