• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Povinná výbava - žárovky vs. LED

Tvým argumentům rozumím. Samo sebou, že lze improvizovat a najít řešení na hraně zákona. Ale, jak jsi psal výše, policajt musí mít dobrej den a hlavně nesmí dojít k nehodě. Pak ti nepomůžou dobrý úmysly a právníci protistrany ti udělají ze života peklo.
Jsme trošku mimo téma, takže končím. :)
 
Zajimave se to rozjelo. Ja v zadnem pripade nemam potrebu se nejak dohadovat s policii, naopak jsem tomu chtel predejit.

Beru si z toho tedy to, ze zkusim v manualu (az jej budu mit, zatim jsem videl ke stazeni pouze pred-faceliftove manualy) vyzkoumat, co se skutecne da vymenit a k tomu si seznenu rezervu. A ze pevne LED casti jsou soucasti svetlometu, ktere se vymenit nedaji a nevztahuje se tak na ne vyhlaska. Diky za objasneni.
 
Jasná věc ;) Jak jsme psali s Jandrak. Vyměnitelné jsou blinkry, osvětlení RZ, zpátečka a ještě bych řekl, že zadní mlhovka ;) Jinak je zbytek nevyměnitelná LED.
 
No vida, takhle to stacilo rovnou a bylo by to skoro bez otazek ;]. Dekuju

Kazdopadne odkud je ten manual? To mas z vlastniho? Protoze prave, co jsem videl manualy k M6, tak to bylo vzdy bez faceliftu, takze to nebylo pro variantu s LED svetlomety (jen halogen vs. xenon).
 
Sorry za OT, ale ten, co překládal v tom manuálu, by si zasloužil lekci AJ a Slovník cizích slov... Mám na mysli vysvětlivku u druhého obrázku LED *3
 
kde vozíte povinnou výbavu? Mám takovou tu tašku Mazda, ale ta se mi bohužel nevejde na místo heveru a pod plato kufru asi taky ne. Třeba má někdo dobrý nápad nebo z toho něco odeberu a narvu to dolů k lepení.
 
Back
Top