• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Prague Unit - skupina z Prahy a okolí

čaute lidi, co takhle nějakej srázeček a motokáry, dlouho jsme nebyli ...? :) Jaký termín by vám vyhovoval ? Nedáme všední den ?
 
Nechysta se neco na vanoce? Jako, ze je jeste brzo... ale :) Jsem zasvikanej neskutecne a rad bych se zas obcas ukazal :)
 
Myslis ty motokary na Zlicine, ty elektricky? Tam jsem se chtel podivat... Cas mam dneska a zejtra. Dneska jsem dokonce autem v praci.
 
FB nastesti nemam a nikdy mit nebudu, tak se budu muset spolehnout na info tady. Kazdopadne, kdyz to dovoli rodinne podminky tak moc rad pujdu, ze stodulek to nam tak daleko

Odesláno z mého SM-N930F pomocí Tapatalk
 
pak si dej Srazovou kategorii do sledování a určitě o nic nepřijdeš, snažím se pozvánky a oznámení i o rychlosrazech kopírovat z MK na FB a obráceně :) Jsou lidi, co zas málo chodí na forum a FB jim pípá na mobilu ....
 
Pridam, urcite, jen musim najit konecne stabilni ROMku na telefon, nejak se mi to zacalo v posledni dobe sypat. Dneska budu testovat port z NOTE 4, protoze porty z note 5 a 7 me po nejake dobe zklamaly. Takze nainstaluju Tapatalk a pridam :)
 
byl @Nahasapimapetilon a @du8han . V tom ceníku je 250 Kč od začátku a jezdí se furt za dvě kila..... A co říkali kluci, tak repase povrchu se nezdařila a klouže to ještě víc než před ní ... :-(
 
byl @Nahasapimapetilon a @du8han . V tom ceníku je 250 Kč od začátku a jezdí se furt za dvě kila..... A co říkali kluci, tak repase povrchu se nezdařila a klouže to ještě víc než před ní ... :-(
Do konce roku 200. Od 1.1.2017 250.. zajet na tomto povrchu pod minutu asi jde ale asi bych musel umet ridit - takto nejrychlejsi cas 1.03 jj kde jsou ty casy kolem 56..:). Zkouseji nove pneu.. uvidime..

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
 
Back
Top