1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

elektrika Předělání blinkrů do LED technologie

Diskuzi v 'Společná témata' zahájil Vitus, 26. 5. 2015.

 1. Gató

  Gató člen KLANu

  58
  36
  18
  Aby som vec uviedol na pravú mieru, ja sa do elektriky naozaj nevyznám.
  Odpory inštaloval elektromechanik v servise.
  Pri inštalácii som bol prítomný a videl som, že keď sa zapojili odpory iba dozadu, smerovky blikali rýchlo. Narýchlo som bežal do obchodu a kúpil som tie, čo sú na fotke. Tie z obchodu sú pri predných a tie od @Natural sú pri zadných smerovkách.
  Z akého dôvodu to tak funguje je mi jedno, hlavne že to vôbec funguje a svieti to lepšie ako klasické žiarovky.
   
 2. boa

  boa člen KLANu

  97
  48
  18
  Pokud byla sada od Natural...LED žárovky a odpory 5 ohm 100W bez nějaké vady,což pochubuji a zapojeny paralelně na zadní blinkry,neměl by být žádný problém ve funkčnosti.Nejsem taky žádný elekroonek,ale je možné, že jestli ty zadní odpory Gato nemá náhodou do série.
   
  Natural se to líbí.
 3. Gató

  Gató člen KLANu

  58
  36
  18
  @boa - vedel by si to rozpoznať podľa fotky? Skúsil by som to nafotiť a mohli by ste to rozlúsknuť.
   
 4. shr3k

  shr3k správce Člen týmu

  1 927
  1 280
  153
  Spritmonitor.de
  Změřil jsem vám schválně, kolik mají originál Osram odpory pro zapojení na 21W Osram retrofity - 11 Ohmů.
   
 5. Kozlik

  Kozlik výkonný člen KLANu

  124
  37
  28
  jo to by šlo
   

Sdílet tuto stránku