1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Přední kamera

Diskuzi v 'Mazda6 (GJ/GL)' zahájil Tomáš Lyčka, 12. 3. 2018.

 1. Tomáš Lyčka

  Tomáš Lyčka člen KLANu

  71
  28
  18
 2. Ter Leeloo II

  Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

  1 276
  594
  113
  Spritmonitor.de
  No ja sice ne, ale Ty mas podle podpisu Revolution Top, ne? Tzn. nemas klasicke logo, do ktereho, zda se, je ta kamera urcena, protoze v logu mas radar. Nebo?
   
  Vitus se to líbí.
 3. Tomáš Lyčka

  Tomáš Lyčka člen KLANu

  71
  28
  18
  No jo vlastně. To by nešlo
   
 4. stocky

  stocky člen KLANu

  19
  28
  13
  No já se připojuju k dotazu, zajímá mě to. Mám teda jenom trojku, ale to by mohlo být stejné.

  V Revolutionu nemám radar, takže bych tam kameru mohl přidat. Tuhle se mi stalo, že byl moc vysoký obrubník (při přijíždění jsem si nevšiml) a nevešel se pod nárazník, ale zas byl moc nízkej na to, aby to zachytily senzory. Taky často parkuju čelem ke zdi a senzory řvou moc brzo a blbě se mi odhaduje, kolik ještě můžu přes řev....asi někdo namítne, že tohle mám mít v oku, ale já si pořád na ten dlouhej čumák nemůžu zvyknout (a taky mi s tím jezdí žena, na tu to hodit můžu :cool:).

  Jak pak tohle funguje? Přepne to na signál z kamery, když začnou řvát parkovací senzory? Hodí to pak i grafiku senzorů přes obraz podobně, jako když je aktivní couvací kamera?

  Díky!
   
 5. AlesM

  AlesM člen KLANu

  77
  28
  18
  Spritmonitor.de
  Tady je intenzita zvuku vs vzdelenost u 6, predpokladam ze to bude u 3 stejne..
   

  Přiložené soubory:

  stocky se to líbí.
 6. Simako

  Simako nový člen

  5
  16
  3
  Spritmonitor.de

Sdílet tuto stránku