• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Převozní značky a jízda po dálnici

Jarda_Mazda

výkonný člen KLANu
270
Mazdár. Nevíte někdo jak je to s jízdou s převozníma značkama po dálnivci ? Na známce musí být vyplněné číslo RZ, jinak je neplatná. Zatím nejčistší řešení jsem našel koupi 10ti denní známky a normálně ji vylepit s číslem převozní značky. Prodejce mi tvrdí, že stačí mít známku u sebe s tím, že ji vylepím až dostanu RZ. Roční už mám koupenou, tak proč ještě kupovat 10ti denní, no né ?
Nebo si užiju jízdu mimo dálnici, rodíl na 50km trase je cca 20km, což je o ničem. Ale stejně mě zajímá co by bylo jako správné řešení.
 
Ahoj řešil jsem to 14dní zpět. Koupil jsem roční a spz jsem doplnil až po registraci auta. Kdyby tě zastavili, tak je to asi o lidském přístupu policajtů.

Každopádně, já bych 10denní nekupoval - přijdou mi to vyhozené peníze! V mém případě by to byla 4 dálniční známka, kterou bych letos kupoval :D
 
Back
Top