• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Problémy s reklamací dieselu u Auto Jeremiášova (ředění oleje)

Co s tímto tématem?


  • Celkem voličů
    60
Osobně uvažuji o tom, že se na mazdy po 14 letech vykašlu a půjdu jinam.
Ja som už na pol ceste, namiesto 2 mazda aut, mame doma uz iba 1 mazdu a pritom som mal stastnu ruku s druhou JP znackou, vid. , ako pisem vyssie.
Ale bol by som sťastnejší, keby sa zmenil pristup mazdaimportu CZ/SK.
Často, aj keď "moj" mazda servis prejavil ustretovost, tááááák import im to zatrhol ..... šak jsú to ňáký odborníci, no nééé.
 
Banán za stovku :p

Jinak žádná japonská značka nemá v nabídce auto tak jak je M6, Avensis je hrozný ten se snad ani nedá počítat. V nižší taj tam se už dá vybrat.
 
Banán za stovku :p

Jinak žádná japonská značka nemá v nabídce auto tak jak je M6, Avensis je hrozný ten se snad ani nedá počítat. V nižší taj tam se už dá vybrat.
U nás bohužel ne... ale taková US verze Hondy Accord... hmm...
 
U nás bohužel ne... ale taková US verze Hondy Accord... hmm...

Bratránek Accorda plánuje, tak to pro něj sleduji a pokud bych neměl šestku šel bych do něj. Je velká škoda, že je prič... Alespoň Mondeo kdyby zůstalo Mondeo, ale taky smůla... Ještě že je tu zatím benzínová M6, protože jinak je to téhle třídě smutný...
Ve výsledku nemám nic proti aktuálnímu Superbu, ve výsledku se mi líbí, ale prostě to nenaplňuje mé požadavky. A pokud by se jim přiblížil, jak jen to jde, jsem tam 1 200+ a to je cifra, u které bych si řekl, proč raději nepřihodit za Stuttgart :cool:... ale to jsou jen teoretické úvahy
 
Poslední úprava:
No ta rolna tam ale chybí furt...
Vážený pane shr3k, jestli máte stejný problém jako ja, tak bych Vás poprosil aby jste ten můj příspěvek umístil tak aby byl všem na očích. Tady mi to přijde jako dost zastrčené a moc lidi si toho nevšimne. Děkuji.
 
Tak nevim no, ono asi u kazde automobilky jsou ty naftaky poruchove, snad vyjimkou Mercedesu, ale to je kapitola sama o sobe na kterou asi plno z nas financne nedosahne.
 
Tak nevim no, ono asi u kazde automobilky jsou ty naftaky poruchove, snad vyjimkou Mercedesu, ale to je kapitola sama o sobe na kterou asi plno z nas financne nedosahne.
No Mercedes má také slabší chvilky - teď jsem řešil motor s prasklou klikou. Ale je fakt, že auto mělo najeto 370000 km. Ale je pravda, že vačka u SkyD má problém. Ale Shr3k s ní problém zatím nemá nebo už proběhla její výměna?
 
Ale Shr3k s ní problém zatím nemá nebo už proběhla její výměna?
Kdepak, shr3k jezdí na kastról s lepšími HSTS parametry a mění olej po 15 max. Nicméně i tak vývěva pomalu účinnost ztrácí takže nějaký otěr tam asi bude, už to nejsou hodnoty jako za nova.
 
Ty auta budou potom ohromné štěstí, až to budou desetileté bazarovky. To je hustý :(
 
Kdepak, shr3k jezdí na kastról s lepšími HSTS parametry a mění olej po 15 max. Nicméně i tak vývěva pomalu účinnost ztrácí takže nějaký otěr tam asi bude, už to nejsou hodnoty jako za nova.
Jenom taková myšlenka, olej sis dodával sám,nemůže mazda kopat, že za ojetou vačku může dodaný vlastní olej? :D

A pánové u těch benzínů bych se zamyslel nad tím, jestli po např. 6 a více letech nebudou výfukové svody na rozpadnutí a víme, že jsou trošičku složitější a bude je dodávat jenom mazda a o benzínových vstřikovačích nemluvě. Třeba se tu potkáme a řekneme si zlatá vačka :D Jo a automat jeho případná oprava.
 
Poslední úprava:
Back
Top