• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

On board kamery a vše kolem nich

Máš autokameru?


  • Celkem voličů
    208
Z tech lidi, co mate i zpatecni kameru (namatkou me napada @romin), kam davate tu zadni? Jednak kvuli "cistote" vyhledu jak kamery, tak ridice. A potom i kvuli sundavani? Nebo to nechavate v aute?

Ja bych kameru rad, ale dost se mi prici neco porad nandavat a sundavat.
 
Z tech lidi, co mate i zpatecni kameru (namatkou me napada @romin), kam davate tu zadni? Jednak kvuli "cistote" vyhledu jak kamery, tak ridice. A potom i kvuli sundavani? Nebo to nechavate v aute?

Ja bych kameru rad, ale dost se mi prici neco porad nandavat a sundavat.
Zadní kamera sundat ani nejde,ta je přilepená na tvrdo,v zadnim zrcátku ani nevadí,je malinká.Přední zatim nesundavám.
Kdybych uměl spustit ukázku tak to udělám,ale to je nad moje síly:(
 
Sem si vzpoměl,mladej dal ukázku zadní kamery na You Tube,neni umyté okno;)v cx3 068
 
Zadní kamera sundat ani nejde,ta je přilepená na tvrdo,v zadnim zrcátku ani nevadí,je malinká.Přední zatim nesundavám.
Kdybych uměl spustit ukázku tak to udělám,ale to je nad moje síly:(
Když byly venku ty velké mrazy, tak jsem kameru schovávala domů. V létě ve velkých hicech ji budu taky schovávat...
 
No,v návodu píšou,nejsou dobré náhlé změny teplot,před sluníčkem určitě ano;)
 
ta zadní kamera je super, budu dál pátrat po podobné kameře se zadní kamerou, GPS a parkovacím modem
 
@romin No když chceš aby se ti ukazovala rychlost gps souřadnice tak jo. Ale nevím jak to funguje jinde, ale já mám problém s tím, že aby mě naskočila rychlost a gps, tak to musím do kamery zastrčit. Takže když třeba dojedu na benzínku, vypnu auto (vypne se i kamera), natankuji a pak zase nastartuji, tak se mě gps z 99% nechytne a musím to zase vytáhnout a zastrčit aby se to chytlo. Je to takové dost na prd.
Když jsem psal na podporu truecam, tak mě bylo řečeno, že o tom vědí a poradili mě, že to mám několikrát zastrčit a vytáhnout, že se to chytne. Je to prostě takové nedomyšlené. Ale otázka je, jestli to takto "blbne" jen mě a nebo má stejný problém i někdo jiný. Já už si na to zvykl, takže to pokaždé po každém nastartovaní vytáhnu a hnedka dám zpět a jede to.

Podle mě je to jen takovej bamek navíc. Nechápu, proč to rovnou nějak nezakomponovali přímo do kamery a na to zastrčení měly být jen ty radary. Ale reklamovat to nebudu. Funguje to, jen ne úplně jak by si člověk představoval :).

Takže za mě asi tak. Když chceš mít ve videu rychlost a souřadnice tak si to kup. Když se bez toho obejdeš, tak na to kašli.
 
vypnu auto (vypne se i kamera), natankuji a pak zase nastartuji, tak se mě gps z 99% nechytne a musím to zase vytáhnout a zastrčit aby se to chytlo

...no ty brdo, to by mě neskutečně štvalo a asi bych to nenechal jen tak u značové kamery za dost peněz. To i ta moje chinashitka má zastrkovací gps, ale nikdy se mi nestalo že by se nechytla... jenom trochu přeměřuje :) Ale stabilně o 7-10km/h, takže pak i takový záznam má pro mě svoji hodnotu
 
No, pokud by to resila PCR, tak by @shr3k-u Tve video asi docela poslouzilo. Akorat si moc nemyslim, ze to bude nekdo hlasit.

Jak vubec funguje takove to: "Policie prosi svedky udalosti necht se prihlasi ..." Akorat ve vysledku s tim clovek bude mit beztak trable navic :confused:.
 
No, pokud by to resila PCR, tak by @shr3k-u Tve video asi docela poslouzilo. Akorat si moc nemyslim, ze to bude nekdo hlasit.
Jak vubec funguje takove to: "Policie prosi svedky udalosti necht se prihlasi ..." Akorat ve vysledku s tim clovek bude mit beztak trable navic :confused:.
Polák to nechtěl řešit, říkal že je to OK. Pilot-školitel v Superbu (asi je zvyklý na kratší povoz), který se mu pak šel omluvit, se potrestal sám, takže jsem schválně rozmazal RZ, aby to nějaký přičinlivý anonym nenaprášil policajtům. Lavór si tam v tom zadním blatníku udělal slušný.
sup1.jpg
 
Omluvit se sice jit mohl, ale hadam, ze puvodni umysly nebyly zrovna bohulibe, at uz to skoncilo jakkoliv. Ale jeho boj. A kratsi povoz bych mu veril leda tak pri parkovani, ne pri zarazovani na dalnici.

Beztak za to muze @shr3k, porotoze on chudak jen chtel rychle uhnout blizici se Mazde, aby ho mohla predjet! :D
 
Občas člověk chytne dobrý úlovek:
Za podobnu situaciu na SK-u udelili policajti poslancovi narodnej rady pokutu 150 € , kedze nechcel zaplatit, zadrzali mu vodicak za nedanie prednosti v jazde.
Neskor sa postup policajtov riesil na urovni ministra vnutra nasho bazmegistanu.
Zaujimave, ze poslanec sedel takisto v Superb.
Video je na nete google : "hrnko na dialnici"
 
Back
Top