• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

On board kamery a vše kolem nich

Máš autokameru?


  • Celkem voličů
    208
Já to vyřešil nakonec na prasáka. Od pojistky jsem vytáhnul kabel rovnou na nabíječku kamery a druhý na kostru...
 
Ahoj prosím o radu.

Koupil jsem si kameru do auta a potřeboval bych ji zapojit, ale aby kabel byl co nejméně vidět.

Líbí se mi jak to udělal bicista na škoda foru: http://forum.skodahome.cz/topic/125...e-o-kamerách-jakou-vybrat-umístnění-zapojení/

Tedy do pojistkové skříňky.

Ta co je pod volantem jsem otevřel, ale žádná volná zdířka pro pojistku tam nebyla.

V prostoru motoru jsem jich pár našel, ale nevím jak a kudy bych pak táhl drátek do interiéru.

Pokud s tímto máte někdo zkušenosti nebo nápady prosím poraďte. Jinak jsem si říkal, že bych našel nějaký drátek oholil ho a napájel na něj zásuvku na 12V :), ale asi by to nebylo to pravé ořechové.

I foto by pomohlo ;)

Díky
 
Osobně netušim, jak je to u GH, ale osobně bych to asi nejideálnějc napíchnul "zlodějkama" na kablík k origo zásuvce. Ta by tušim měla bejt spínaná klíčkem a pojistka na ní taky někde bude, nebo si jí přidat do vedení někam.
Dávat někam pod palubku druhou zásuvku, do který by se zacvakla kamera neni asi úplně oprimální, teda, pokud v tý zástrčce neni rovnou obvod na změnu napětí na 5V, na což ty kamery většinou jsou...
 
potřeboval bych ji zapojit, ale aby kabel byl co nejméně vidět.

tady o tom máš celé téma. Já mám v GH kamerku pod zrcátkem, kabel od ní vedu nastrkaný pod tapecírunk/gumu od dveří a pod koberečkem do loketky, kde je strčená do napájení. Ještě jsem uvažoval, že ji připojím spolu s aktivním držákem telefonu pod tunel v místě mezi fofrklackem a popelníkem. Ale zásuvku v loketce nepužívám, taže to zůstalo takhle.
 
mám tuhle , ale nijak ji nedoporučuju. Kupoval jsem ji kvůli druhé kameře dozadu, ale ta je u této kamery dobrá tak pro taxikáře aby natáčel posádku. Krz zadní okno nevidí :-(
 
Pokud mohu doporucit tak mam A5s a jsem zcela zpokojen jak s obrazem ve dne tak v noci...detekci radaru nevyuzivam takze k tomu nemuzu nic dodat :)
 
Car Cameras: http://www.youtube.com/playlist?list=PLFB79814F24001328
Pokud to nekoho opravdu zajima a chce si vybrat, tohle je chlapek z UK, obecne jeho kanal je dost zajimavy a testuje veci co objedna z ciny. Ja si koupil tu co tam ma jako snad 0803, dneska uz delaji 0805 a jsem s ni spokojenej. Mam ji cca 2 roky, jenom display uz se vysvitil, ale ten nepotrebuju. Pouze LED na kamere jsem zabarvil fixou, ta v noci blikala jako kreten....

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
 
Zdar lidi, tak moje současná kamera se se mnou pomalu loučí a budu si muset udělat ještě dodatečného Ježíška :D. Nechci kupovat nic drahého, doteď jsem měl kameru za pár kaček a bohatě stačila, představu mám tak kolem 2000 Kč. Do užšího výběru se dostala TrueCam A4, Lamax Drive C7 a Xiaomi Yi Dashboard. Vidím to na tu TrueCam A4 ta se mi zatím zamlouvá nejvíc...
 
Zatím používám Cel-Tec E07, patří k těm levnějším,ale co po ní chci udělá.
www.cel-tec.cz
 

Přílohy

  • CelTecE07uzivatelskymanualRoJa.pdf
    1,1 MB · Zobrazení: 2
Poslední úprava:
Tak jsem koukal i na tu Cel-Tec E07 (vypadá dobře), nakonec vyhrála TrueCam A4 hlavně proto, že se mi zdá dost pohodlné nandání a sundání a nemusí se pořád připojovat kabel do kamery
 
Tak jsem koukal i na tu Cel-Tec E07 (vypadá dobře), nakonec vyhrála TrueCam A4 hlavně proto, že se mi zdá dost pohodlné nandání a sundání a nemusí se pořád připojovat kabel do kamery
Já mám políčeno na TrueCam A7s, ale až příští rok po slevách. Řekl bych, že velikostně ujde (oměřoval jsem si to) a hlavně je oddělávací s konektorem na držáku. Ať Ti slouží!
 
Back
Top