• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Projížďka po trasách Ecce Homo - 14.6.2015 aneb Ecce Homo Mazda Unit Race

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    5

Natural

správce
Člen týmu
5 189
Ahoj mazďáci a mazďačky. Vy kteří máte rádi řízení a užíváte si průjezd každou zatáčkou zvlášť ;)

Někdo již jistě zaregistroval, že se o něčem takovém zákulisně šušká. Myslím si, že po nedělním srazu MU je ten pravý čas na založení události, protože bylo vidět, že každý kdo má mazdu, tak si ji prostě užije při každé příležitosti :)

Jedná se o krásné klikaté cestičky v okolí Šternberka.

Zatím máme v plánu jet: Já, @Davep , @Petapr :cool:
No a na srazu říkalo pár lidí, že by se rádi přidali. Tak kdo se k nám přidá? Budeme jenom rádi a už se těšíme na krásné poježdění.

Tady přikládám jedno video:

Mazdár
 
ahoj, ahoj..
vypadá to dosti zajímavě, láká mě to, ale zatím nebudu nic slibovat. Čeká mě ještě pár věcí, ale myslím, že by to mohlo projít.
Ještě ale samozřejmě napíšu. :rolleyes:
 
Jasná věc, super :) Času dost ještě, tak snad ti to vyjde ;)
Mimochodem jedu před tebou, aby jsi mi zase nevolala, že se ti nemám lepit na prdel :D
 
no záleží na tom jaky poježděni mate na mysli? :D jestli ten styl wrc :D nebo kochačku ;) ... ..a teda samozřejmě kdy to bude :) jestli budu mit volno tak bych se rad přidal.. jestli je 14.6. definitivni, tak to bych měl mit volno.
 
No já bych to viděl, na takové to ostřejší poježdění :D Ale třeba po jídle kousek té kochačky, ať udržíme jídlo v sobě :D
Jinak předběžně neděle 14.6. začátek někdy v dopoledních hodinách (mohl by být slabý provoz). No a hlavně záleží podle předpovědi, ať máme suché cesty :)
 
Jasná věc, super :) Času dost ještě, tak snad ti to vyjde ;)
Mimochodem jedu před tebou, aby jsi mi zase nevolala, že se ti nemám lepit na prdel :D

Hééééj a dopadne to jak když jsi jel přede mnou v sobotu, nehraju :D já nejsem sebevrah (vím, že bych Tě storpocetně chtěla totiž dohánět:D)
 
Viděl jsem tě tam vzadu v zrcátku někde :D Oukey radši se ti budu lepit na prdel, než abys jela jak sebevrah ;)
 
Tak ostrou jízdu určitě ne,moje Mazda je křehká :D a ja těžký,jako dát si nějaký sprint na uzavřené komunikaci beru,Ale v normal provozu zvostra,kde to neznám,ne e :)

odesláno z mobilu
 
Tak rozhodně nemáme nikdo z nás nějaký závodní speciály, takže až tak ostrá jízda to nebude :)
Prostě něco takového, jako teď z místa srazu k občerstvení. Taková jízda co dovolí provoz a bezpečnost ;)
 
Ahojte,zavod urcite ne,mazdinka na tom neni nejlepe a zena by me nenechala,ale pokud to pujde aspon bycho zkusili prijet se seznamit a pokecat. Skoda,ze nejedete 12.6. To pojedu z bruntalu do brna a snad mi klapne vzit od Moriartyho kapotu po ceste. Btw myslite,ze se mi vejde predni kapota do sedanu m6?
 
Záleží na množství použité síly či použitého důvtipu...
 
@Cenda85 No závod to rozhodně nebude :) Spíše si užijeme řízení a uděláme si pěkný den.

Jinak pokud pojedeš z Brna, tak můžeme dát scuka ve Vyškove a napojíme se na další členy v Prostějově a Olomouci ;)

Ohledně kapoty netuším. Asi tak, jak píše JPS :))) Napiš Martinovi co si o tom myslí. Určitě už to někdy řešil.
 
ty jooo vy mi dáváte zabrat :D ... fakt mi na tohle děláte chutě :) ... měl bych tou dobou mit už po rozvodech a seřizení vstřiku, tak bych se rád zůčastnil ... jen fakt nevim jak mi to vyjde v praci :_( .. Jezdění není tak extra o výkonu motoru, jako o technice :) a o tom jak moc dobře znáte své auto a mate na to kou... kuráž :D ... Většina řidiču bývají rovinkáři mno ... a to jak v autech, tak i na motorkách...
Tahle trasa by se mi libila. mimochodem když jsem se vracel ze srazu domu, tak se mi libila i tato čast trasy :) http://mapy.cz/zakladni?planovani-t...kres Brno-venkov&rp={"criterion":"fast"}&ri=0

máte tam taky moc pěkny místeška a trasy na poježdění :)
 
Přesně tak, šlápnout na plyn na rovince umí každej. Ale pěkně si užít zatáčky jen málokdo ;)
Jojo fakt se dá na těchto různých cestičkách pěkně projet :)

Určitě budem rádi, když ti to v práci vyjde a připojíš se k nám ;) To víš jak, někde jsou srazy a někde obstrukce :D
 
Back
Top