• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Projížďka po trasách Ecce Homo - 14.6.2015 aneb Ecce Homo Mazda Unit Race

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    5
Co dělají s autem.. ale co budou teprve dělat se mnou, to bude mazec. :) já se jen modlím, aby mi to všechno vyšlo, tak jak má:) jinak děkujeme za video - je parádní náhodou :) aaaaa, myslíš, že bych mohla poprosit o tu písničku?
Pohledal jsem a nakonec našel

 
Natural: no jooo, slavná Agipka :D achjo, tak jo :D za to ať tam je v deset nachystaný kafe :D
Davep: Díky ! :)
 
Jinak plán na zítra, kdo by se chtěl připojit, tak určitě budeme rádi ;)
V 10:00 odjezd z Vyškova od Agip (Já, @Cenda85 , @LadyDoubleEl ), v 10:30 nabereme @Davep v Olšanech a v 10:50 @Jirka u Globusu v Olomouci.

Mazdááár zíítrááá ;)
tak ja se hlásííím ... sice mi ted došla sms jestli nechci na přesčas :D .. nechci v tom hicu ... a pravděpodobně taky beru závozníka :) .. když bude přijatelně, tak na motorkách... jinak s mým Šmoulou :) ... dojedem na tu Agipku, tak když tak kdybych měl skluza prosím počkejte :D ... mám to přeci jen trochu lán cesty a všude už začínají byt uzavirky :) ... budu se snažit dorazit na čas v čas :D
 
Natural: no jooo, slavná Agipka :D achjo, tak jo :D za to ať tam je v deset nachystaný kafe :D
Přesně ta tvá oblíbená Agipka :D
tak ja se hlásííím ... sice mi ted došla sms jestli nechci na přesčas :D .. nechci v tom hicu ... a pravděpodobně taky beru závozníka :) .. když bude přijatelně, tak na motorkách... jinak s mým Šmoulou :) ... dojedem na tu Agipku, tak když tak kdybych měl skluza prosím počkejte :D ... mám to přeci jen trochu lán cesty a všude už začínají byt uzavirky :) ... budu se snažit dorazit na čas v čas :D
Supeer, tak budem vyhlížet motorky nebo šmoulu :D ;) My budem na benzínce z Čendou už od 9h, takže klidně můžete dojet dříve ;)
 
Tak jsem se právě dostala domů a rovnou můžu říct díky. Za vše. Debaty se tady určitě rozběhnou, ale věřte, že jsem si všeho vědoma. o_O
Jinak jako vždy skvělá společnost a poježděníčko taky parádní. Rovnou přidávám ochutnávku, kdo nebyl, ať lituje. :p

 
Tak jsem se právě dostala domů a rovnou můžu říct díky. Za vše. Debaty se tady určitě rozběhnou, ale věřte, že jsem si všeho vědoma. o_O
Jinak jako vždy skvělá společnost a poježděníčko taky parádní. Rovnou přidávám ochutnávku, kdo nebyl, ať lituje. :p


proč sem nedáš to druhý video ? :D :D
PS.: Vole! Brzdi! :D :D

musím uznat, že naše půlpirátka umí :) , docela jsem rád, že jsem tam s ní neseděl :D jsem si nevzal náhradní plýnu :D
 
Jinak motogang hlásí příjezd :D oboum se to líbilo. super akce, fakt že jo ;)
Dnešní nájezd 390km :) , takže projížďka paráda, splnilo to naše očekávání.... co splnilo, předčilo :) ...a spotřeba ... 5,3l /100km tadáááááá :D
joo a ty km proto, že jsme si ještě zajeli do Brna do Globusu na sekanou v housce :D

Díky, za báječně strávený den :)
 
Tak jsem se právě dostala domů a rovnou můžu říct díky. Za vše. Debaty se tady určitě rozběhnou, ale věřte, že jsem si všeho vědoma. o_O
Jinak jako vždy skvělá společnost a poježděníčko taky parádní. Rovnou přidávám ochutnávku, kdo nebyl, ať lituje. :p

Lady,ty máš tak príjemný hlas, nepracuješ náhodou v nejakom rádiu? ;)

inak trasa krásna, škoda že som sa nemohol zúčastniť
 
Lady,ty máš tak príjemný hlas, nepracuješ náhodou v nejakom rádiu? ;)

inak trasa krásna, škoda že som sa nemohol zúčastniť
je to škoda, přišel jsi o krásnou libou vůni Naturalových brzd :D , ale prej do příště si obstará vonavé destičky :D
 
proč sem nedáš to druhý video ? :D :D


PS.: Vole! Brzdi! :D :D

musím uznat, že naše půlpirátka umí :) , docela jsem rád, že jsem tam s ní neseděl :D jsem si nevzal náhradní plýnu :D

Proč myslíš, že se nedám to druhý video? :D Fň, můžeš třikrát hádat :D a mimochodem VOPATRNĚ, JO? :D

Lady,ty máš tak príjemný hlas, nepracuješ náhodou v nejakom rádiu? ;)

inak trasa krásna, škoda že som sa nemohol zúčastniť

Děkujůů :) Každopádně v rádiu nee, ale u telefonu ano, jsem dispečerka :)
 
S dovolením teda tady jedno video, které prosím berte s velkou rezervou. :rolleyes:

Taková pohodová jízda a tolik křiku :D
Myslim, že mít já včera na závodech v Krupce někoho za spolujezdce, tak sou reakce eště horší :eek: ;)
(jenom ten záběr v náhledu videa asi mluví za vše) :D
 
@Deri no jooo ale ty jses poloprofik neee-li profik a my jen hobici :D ... ale Ladynka ma naslapnuto k wrc ;) jako ridic :)
Par gum. Par podvozku. Par aut :D a bude vsechno oukej :D ...se priznam. Fakt bych si musel menit pleny :D se toho neboji
 
Back
Top