• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Projížďka po trasách Ecce Homo - 14.6.2015 aneb Ecce Homo Mazda Unit Race

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    5
jakejpak poloprofík :D Tohle je amatérský ježdění. Do tohohle závodění se může přihlásit jakejkoli nadšenec co splní pár technickejch požadavků :)
I když uznávám, že pár set km na autodromu se pro poznání chování auta na/za limitem víc než hodí :)
 
Co takle na podzim sraz na Autodormu v Mostě, až bude den otevřenejch dveří ? :) a ne neni to daleko. byli tu už i kluci z Ostravy s Mazdama ;)
 
Taková pohodová jízda a tolik křiku :D
Myslim, že mít já včera na závodech v Krupce někoho za spolujezdce, tak sou reakce eště horší :eek: ;)
(jenom ten záběr v náhledu videa asi mluví za vše) :D

Deri to je sakra huste video. A ten "HUD" s budíkmi, vizuálnym plynom a signalizáciou k radeniu,k tomu mapka a ukazovateľ preťaženia aj so smerom? Omg, to je bomba, bomba video a prácička!!
 
Dííky moc všem za parádní akcičku. Byla to prostě bomba, neskutečná pohoda. Jste všichni moc super, prostě banda jak má být :)
Díky @Davep za perfektní návrh na tuto akci a @Cenda85 za radu, ať zkusíme i starou trasu ;) No a prostě všem, protože jsem zase nabitý pozitivní energií k prasknutí
proč sem nedáš to druhý video ? :D :D
PS.: Vole! Brzdi! :D :D

musím uznat, že naše půlpirátka umí :) , docela jsem rád, že jsem tam s ní neseděl :D jsem si nevzal náhradní plýnu :D
Přesně tak, druhý videjko by taková pohoda nebyla :D Tam už to bylo za limitem :D :D
je to škoda, přišel jsi o krásnou libou vůni Naturalových brzd :D , ale prej do příště si obstará vonavé destičky :D
Jojo to je tak, když kotouče změní barvu na modrofialovou :rolleyes:
@LadyDoubleEl nooo ja nevim :D asi bych to neuhadl ani na po ctvrte :D .... jooo a nezlob, nebo te prasknu ochrancum zvirat za tyrani sovicek :D
Sovičky, které mění barvu jako majitelka a pomalu splývají :D:D
Máme v klanu hodně RXáků, myslím, že stačí říct a oni rádi svezou :)
Jojo, třeba teď v Olomouci jich bude celkem početná skupinka ;)

Jinak jsem vytvořil GALERII, tak všechny fotky a videjka kdo máte, tak můžete naházet tam, ať to máme po kupě :)
PS: Dneska se i LEDkovalo na nálepkovalo MK LOGO :p :)

Prostě supeeeeer dneska. Mazdaaar :)
 
Dííky moc všem za parádní akcičku. Byla to prostě bomba, neskutečná pohoda. Jste všichni moc super, prostě banda jak má být :)
Díky @Davep za perfektní návrh na tuto akci a @Cenda85 za radu, ať zkusíme i starou trasu ;) No a prostě všem, protože jsem zase nabitý pozitivní energií k prasknutí

Přesně tak, druhý videjko by taková pohoda nebyla :D Tam už to bylo za limitem :D :D
Sovičky, které mění barvu jako majitelka a pomalu splývají :D:D


Video nebudu ukazovat nikomu :D to asi smažu :D jiné důkazy totiž nejsou :D
A nechte moje sovičky na pokoji už.. Náhodou sovičky i já jsme to zvládly, takže neremcejte :D
 
Jo a po cestě jsme potkali hodně mazdiček, třeba se někdo přidá. Nicméně řidiči moc nevypadali, že by je bralo zdravení :D :)
 
I já díky všem za super srázek :) Jsem rád,že nápad se líbil. Bylo to luxusní poježděníčko.. no a pár okamžiků jsme zaznamenali,takže tady je máte ;)





 
Se mi líbí ty rozestupy :D Na to že jsme vyjížděli společně v některých případech :D
 
No to jsi teda jela.. Se mrkni pořádné. Robin jel svižně, ale ty jsi letěla jako divoká...
Ale bez to tak, byla jsi prostě nejrychlejší a tak určitě respekt od zúčastněných

Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk

Já Robinovi říkala, ať Ti řekne, že u mě tu ruku zvedat radši nemáš :D

Přesně ták, nejrychlejší a nejdivočejší účastnice :D :)

Už jsem trošku zkrocená po dnešku :) za to dám ruku do ohně :)
 
Nezkrotna a divoka :D jak z nejake telenovely :D
Noo alespon kdyz se mi neco stane, tak vim kdo me rychle hodi do nemocnice :) ... priste volam tebe a ne RZ :D
 
Back
Top