1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Půjčení MX-5 ND

Diskuzi v 'Mazda MX-5 (ND)' zahájil Joey, 23. 4. 2018.

 1. Joey

  Joey nový člen

  26
  3
  3
  Spritmonitor.de
  Ahoj mazďáci, chci se zeptat, jestli někdo z Vás neví o možnosti víkendové zápůjčky MX5. Budeme mít s manželkou první výročí, tak jsem chtěl udělat výlet směr Solná komora. V Auto CB v Budějovicích mě poslali do háje a půjčovny, na které jsem narazil, jsou strašně drahé. Dík za případné tipy.
   
 2. Vitus

  Vitus správce Člen týmu

  4 663
  2 816
  183
  Spritmonitor.de
  Poslední úprava: 23. 4. 2018
 3. Joey

  Joey nový člen

  26
  3
  3
  Spritmonitor.de
  S testovací jízdou mě právě poslali do háje a když už tak max. 200km. :(
   
 4. Garagengold

  Garagengold člen KLANu

  76
  37
  18
  Jeste zkusit Wagnerovou v Tabore?
   

Sdílet tuto stránku