• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Půjčení MX-5 ND

Joey

člen KLANu
48
Ahoj mazďáci, chci se zeptat, jestli někdo z Vás neví o možnosti víkendové zápůjčky MX5. Budeme mít s manželkou první výročí, tak jsem chtěl udělat výlet směr Solná komora. V Auto CB v Budějovicích mě poslali do háje a půjčovny, na které jsem narazil, jsou strašně drahé. Dík za případné tipy.
 
S testovací jízdou mě právě poslali do háje a když už tak max. 200km. :-(
 
Zdarec. Jen tak mě napadá - za kolik by jste byli ochotní si půjčit ND s 2,0 g165 na den?
 
Ahoj mazďáci, chci se zeptat, jestli někdo z Vás neví o možnosti víkendové zápůjčky MX5. Budeme mít s manželkou první výročí, tak jsem chtěl udělat výlet směr Solná komora. V Auto CB v Budějovicích mě poslali do háje a půjčovny, na které jsem narazil, jsou strašně drahé. Dík za případné tipy.
S půjčením nové předváděčky do zahraničí bude problém, to Ti nikdo, kdo Tě dlouhodobě nezná jako zákazníka, neodkývne. Mimo jiné je nutná notářsky ověřená smlouva o zápůjčce s překladem, pro prodejce je to zbytečné riziko, z kterého nemá žádný profit. Možná tak na víkend domů u vážného zájemce o koupi, jinak pochybuji, dealer není půjčovna aut.o_O
 
Back
Top