• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Repase ALU disků (pískování, lakování)

Nesundaj, berou jen holy disky. Barvu dostanes vybrat na miste z plechovyho vzorniku
 
já jsem chtěl taky původně o kus tmavší barvu, ale úplně jsem to netrefil ze vzorníku. Ale jsem s tím spokojenej i tak :)
 
tak disky odvezeny do ROGI a vybrán Antracit, po telefonu sice sliboval 14 dnů, ale na místě z něj vypadlo, že právě zásilku odvezli, takže další za týden, poté týden někde na odlakování /oprava a poté zpět na lakovnu. suma sumárum 3 týdny čekání.

jen si prohlížel ty disky a trochu pro sebe spekuloval zda to uplně odstraní ty půchýře rezu - co u tebe @Vitus výsledek v pohodě ? taky mám další dotázek, zda jste někdo nekupoval náhradní pokličky středu disku, ty co jsem sundaval jsou dost ošoupané a na repasovaných alu asi nebudou dělat právě parádu
 
v pohodě, on vždycky předem říká, že puchýřky možná nepůjdou, aby měl krytou řiť. U mě nezbyl ani jeden a kdybych nebyl čuně a nedorval disky zase o obrubníky, tak by byly krásný ..... Na pokličky kašli ,-)
 
Marťas v Prostějově na to má šikovnýho borca. Každopádně to bude taková záložní varianta, když neseženeš nic v okolí, jak jsme se bavili ;)
Hmm uvazuji prave o oprave mych 16" zimnich protoze uz nejsou moc pekny. Otryskat si to klidne necham v praci, to neni problem, jde mi pak o opetovny nalakovani, takze Robine rikas ze Martin nekoho ma jo?
 
Já jsem řešil repas a lakování kol přes známého. Známý se živí opravami alu kol, takže mi je prvně opravil a následně je převezl ke svému spřátelenému lakošovi. Za lak čtyř 3MPS II R18 kol jsem dával 3000,-Kč a něco stálo opravení a srovnání tří kol. Vypadá to pěkně, jak mi leží ve sklepě :D:confused:
kola.jpg
 
Poslední úprava:
Jsou to tyhle alu co jsou na aute.
A premyslim jakou bych tam dal barvu, ktera by se hodila k me mazdici. Jestli vratit stribrnou nebo antracid mebo takovyho neco. Nevim. Nekdo nejaky nazory?
 

Přílohy

  • 17038813_768462823322798_6581897895821350889_o.jpg
    17038813_768462823322798_6581897895821350889_o.jpg
    204,4 KB · Zobrazení: 42
Za lak čtyř 3MPS II R18 kol jsem dával 3000,-Kč a něco stálo opravení a srovnání tří kol.

to je skoro to samé, co v ROGI - (chemické odlakování, mechanická oprava disků, lakování) cca. 3 týdny, cena 850Kč/ks + státní výpalné
 
to je skoro to samé, co v ROGI - (chemické odlakování, mechanická oprava disků, lakování) cca. 3 týdny, cena 850Kč/ks + státní výpalné
taky už jsou doma :) a bez výpalného. vypadají mňamózně. příští týden hurá na přezutí
d65503562667490cedb0ff015fc8a503.jpg
 
Poslední úprava:
Dnes se povedlo manželce i přes opakované varování (ten den jsem na to upozorňoval shodou okolností hned 2x) velmi krásným způsobem potkat patník. Odnesl to jeden 18" orig. alu ráfek.

Prohnat to přes HAV asi nemá smysl, tak jsem se chtěl zeptat, zda-li máte nějaké doporučení na to, kde to efektivně opravují. Předpokládám, že to není na počkání, ale zabere to cca 2-3dny, tak zvažuji jestli to nechám až na výměnu z letních na zimní, nebo budu řešit dříve.

Stejně tak nevím na kolik taková akce vyjde, resp. zda-li je to v řádech stokorun, nebo tisícikorun.

https://i.imgur.com/Zs6m1bo.jpg
https://i.imgur.com/4oyv1hr.jpg
https://i.imgur.com/boDZ3PY.jpg

Předem díky za zkušenosti.
 
Díky, mně tady v místním pneu servisu nabídli opravu prakticky v rámci téhož dne bez nutnosti to někam posílat a čekat (spousta to dělá a čeká se cca 14 dní = subdodavatel).

Cena:
odhad cca 350-400 kč + dem+mont+vyv atd

Teď ale přemýšlím co tam vlastně na tom za ten den stihnou udělat. :-/
 
Back
Top