• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Reproduktory

Dr.know

výkonný člen KLANu
97
Zakládám téma "repráky hýr" :)

Dotaz mám po FL radio BOSE se subem, začal mi chrastit levý výškový repro vepředu, už začíná chrastit docela dost, měnil jste někdo?
Doporučili byste konkrétní typ, který v pohodě nahradí původní BOSE a vejde se do toho rámečku co tam je (nechci žádnej bastl)? Ideálně něco poměr cena výkon, nejsem žádnej audiofil ;)
Zvládne výměnu i jelito jako jsem já?
 
Zrovna v pondělí jsem vyfasoval výškáče od kluků z Prostějova. Hrají pěkně a fakt jsem nevěřil, že se přidáním výškáčů, tak změní projev hudby v autě. Rozhodně zvládneš instalaci sám. Odcvakneš, vypojíš konektor, zapojíš konektor a zacvakneš ;) Možná se tam borcům ještě nějaký ten výškáč válí ;)
 
BOSE jsou nízkoohmové, zkusil bych nejdřív sehnat originál. Výměnou za jinou sadu repro se rozhodí ekvalizace, která je na míru reproduktorům i druhu interiéru (4D, 5D, kombi, látka/kůže). Když se nesežene originál, 2 Ohmové komponentní 165mm sady dělá určitě JBL, eXcursion...
 
Natural: zas tak lehce nacvaknout nejdou :D potvory mě věčně vyskakovali ven když je člověk usadil do domečku pak jsem je tam nějak dal, ale otázka je jestli správně :)

A tys je tam předtím neměl ?=-O
 
Thomas nestras,btw kvuli zprave tobe o mazdaklanu jsem dostal ban :D
Dosla ti aspon?;)
 
Nestraším :D možná jsem na toto levej :) ale chce to mít chvilku trpělivosti a jde to :) já jsem si pro změnu dneska oddělal ovladání u řidiče na stahování oken :-/ nefaká mi řidičovo okno.

A ta zpráva došla :) takže vidím že MC je ofašistovaný o sto šest jen aby člověk o ničem nevěděl ;)
 
Natural: zas tak lehce nacvaknout nejdou :D potvory mě věčně vyskakovali ven když je člověk usadil do domečku pak jsem je tam nějak dal, ale otázka je jestli správně :)

A tys je tam předtím neměl ?=-O
To si je v tom případě neměl dobře nacvaklé ;)
No já v GG nemám BOSE, takže tam nebyly :)
 
To si je v tom případě neměl dobře nacvaklé ;)
No já v GG nemám BOSE, takže tam nebyly :)


Aha :) já totiž myslel že i když není BOSE takže tam výšky jsou :)

To netuším právě jestli tam jsou správně nacvaklé teď ;) já to nikdy neviděl nemáš případné foto ?:)
 
Tak pokud drží, tak to tam máš správně :cool:
Nějaké foto v mobilu mám, ale nevím jestli bude k něčemu :)
 

Přílohy

  • 2015-05-06-3145.jpg
    2015-05-06-3145.jpg
    355,2 KB · Zobrazení: 51
  • 2015-05-06-3146.jpg
    2015-05-06-3146.jpg
    351 KB · Zobrazení: 46
  • 2015-05-06-3148.jpg
    2015-05-06-3148.jpg
    360,4 KB · Zobrazení: 47
Levá strana auta mi začala hrát velmi tlumeně proti pravé straně auta. Nějaký nápad čím by to mohlo být? :mad::mad::mad:
 
Mam podobny problem ,nehraje mi levy predni repro.Vykuchal jsem totiz origo navigaci.Nekde jsem cetl ze je nutne dat na konektor klemu ale nikde jsem se nedocetl kde a jak.Pokud nekdo vi at napise.

¨Diky
 
Já origo navigaci nemám, začalo to blbnout z ničeho nic. Zítra vytáhnu středový panel a mrknu na to. Dneska jsem sundal tapec a reprák se zdál nepoškozený. Ani káblíky se nezdály býti poškozené či někde skříplé.
 
@MildaMPS tlumeně hraje celá strana nebo jenom řidičovi dveře? Pokud pouze řidič, tak nastává otázka, zda nemáš (nebo předchozí majitel neměl) handsfree.
 
Jelikož jsem absolvoval předmět Vícedimenzionální analýza na FEL ČVUT v Praze, tak tento tvůj dotaz považuju za urážku mojí inteligence;) . Každopádně dnes začaly pořádně hrát dveře u řidiče. Zadní levé dveře stále hrají tlumeně.o_O
 
Nemela to byt urazka ale me se to uz stalo drive na hodne z pritelkyne si hrala s radiem a povedlo se ji to vybalancovat ze hrala jedna strana vice nez druha
 
Back
Top