1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

interiér Rez u zcela nového auta - sedačky

Diskuzi v 'Mazda3 (BM/BN)' zahájil Zeggjk, 25. 7. 2017.

 1. chatař

  chatař nový člen

  4
  0
  1
  Tak to buď rád. Já byl dnes v Mazdě, vše jim ukázal a popravdě byli šokování že něco takového ještě neviděli. Vše řádně nafotili zadokumentovali a poslali na reklamační oddělení, jsem zvědavý jak se k tomu postaví . Dále jsem reklamoval i přední světlomety, které se mi pořád mlží a ani po ujetí několika kilometrů se vlhkost z vnitřní strany světlometů neztratí :( až v průběhu dne se tyto rosné mapy vypaří ale na druhý den se zase vše opakuje :(
   
 2. king dave

  king dave nový člen

  22
  3
  3
  Oni jsou vzdy sokovani ze vseho. Museji to prece vedet,kdyz to ma skora kazda trojka vyrobena v Mexiku.
  Kde jsi sedacky a svetla reklamoval? Jaky autosalon/servis?
   
  stocky se to líbí.
 3. 99luftbalons

  99luftbalons nový člen

  1
  0
  1
  Zdravím, mám novou mazdu 3 sedan 2.0 benzin, s datem výroby únor 2017 a ty zadní plechy sedaček jsou také chycené rezem. Kupoval jsem jí loni v červenci v Kladně u V-group . Během 14 dnů tam chci zajet na výmněnu oleje tak jim to ukážu . Co se týče motoru a převodovky nemůžu si stěžovat, převodovka řadí hladce, motor reaguje na přidání plynu okamžitě . Dlouhodobou spotřebu mám 6,9 litru na 100 km, ale když nespěchám jezdí i za 6,0 litru.
   

Sdílet tuto stránku