1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Rozlepení světlometu

Diskuzi v 'Mazda6 (GH)' zahájil proton, 8. 7. 2018.

 1. proton

  proton výkonný člen KLANu

  300
  98
  28
  Prosim o pomoc, někdy jsem zaregistroval, že se tu někde řešilo, jak rozlepit světlo. Teď když to potřebuji nemohu to najit. Prosim!!!
   
 2. Natural

  Natural správce Člen týmu

  3 342
  1 986
  183
  U GH je to opravdovej porod. Nechal jsem to na kluky co se tomu věnují v Brně - Xenony, výbojky
  Jinak klasicky jako každý světlo, horkovzduška s citem např.
   
 3. proton

  proton výkonný člen KLANu

  300
  98
  28
  Robe a maš kontakt? Za kolik delaji opravu světla?
   
 4. Natural

  Natural správce Člen týmu

  3 342
  1 986
  183
  Ano, je i s cenou v tom odkazu na téma o světlech..
   

Sdílet tuto stránku