1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

podvozek Rozměry kol

Diskuzi v 'Mazda6 (GH)' zahájil Milda6, 14. 1. 2017.

1. Anty997

Anty997 nový člen

18
    0
    1
    Nikdo nic?

2. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 163
    2 380
    183
    Spritmonitor.de
  3. Anty997

Anty997 nový člen

18
    0
    1
    Jde o Mazdu 6 GH 2.0 108kW, ráfky jsou originál 7Jx17, v TP je k tomuto ráfku pouze rozměr 215/50.

4. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 163
    2 380
    183
    Spritmonitor.de
    osobně bych se držel toho, co máš zapsáno v TP, měl jsem to na GH stejně.

5. Anty997

Anty997 nový člen

18
    0
    1
    Díky, a co na letní? Tam už by ty 225/50 měli být teoreticky lepší, nebo se mýlím?

6. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 163
    2 380
    183
    Spritmonitor.de
    lepší v čem? Pokud chceš širší gumy, kup si na ně disky a ty nech s novým rozměrem zapsat do TP.

7. Anty997

Anty997 nový člen

18
    0
    1
    Ok, tohle teda budu řešit na jaře.

8. Milda6

Milda6 výkonný člen KLANu

695
    240
    43
    Léto na 225/45
    Velký tp

9. Anty997

Anty997 nový člen

18
    0
    1
    Chápu tedy dobře že při koupi nových pneu k nim dostanu typový list a s tím pak na úřad a zapsat do TP

10. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 163
    2 380
    183
    Spritmonitor.de
    tak by to mělo být!

11. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 519
    942
    113
    Spritmonitor.de
    Při koupi kol, ne pneu.

Vitus se to líbí.
  12. Milda6

Milda6 výkonný člen KLANu

695
    240
    43
    Měl by jsi si o něj říct. Nedávají ho ke každým kolům. Zápis pak na magistr dopravy nebo u techniků kde dělají STK. Raději před koupi kol si ověř zda to dopíšou. Každý kraj jiný. .......
    Je to o lidech.

13. neGryk

neGryk nový člen

14
    9
    3
    Už jsem měl soukromou konverzaci se shr3kem, ale stále mi není jasné, když v německu v CoC listu mám uvedené tyto rozměry, proč mi pravděpodobně do českého VT napíšou pouze 17" a 19" kola? Řídí se to tím, co tady Mazda, potažmo její importér dokázali homologovat? Nebo proč je to v Německu jinak. Jsem dost naštvaný, že musím prodat nazuté 16" se zimákama a řešit jiné disky a gumy takhle v průběhu zimy a kvůli tomu vyjedu s autem minimálně o týden později( mějte pochopení, celkem se těším). Díky za vysvětlení a omlouvám se případně za duplicitní dotaz. CoC list rozměry kol.PNG

14. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 519
    942
    113
    Spritmonitor.de
    Pokud to máš v CoC, tak bych to asi řešil s úřadem, to ti tam jen zapsali špatně (aby to nemuseli vypisovat, mají od Dekry databázi, takže si tam jen naklikají VIN a ono jim to vyplní formulář samo).

15. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 073
    502
    113
    Spritmonitor.de
    A to uz vis, ze Ti tam ty 16" nedaji? Protoze jak jsem tu uz psal jinde, ja treba 16" v TP mam uz od noveho auta. Pravda, ze zase jini nemaji, takze asi kdo vi.

16. neGryk

neGryk nový člen

14
    9
    3
    Tak nakonec to dopadlo celkem dobře, do VT mi zapsali 16R 215/65 ET42 - moje otázka mám kola ATS 6.5Jx16" ET50 pokud se něco pokazí a půjde po mě pojišťovna řeší to až na úroveň ET a je tam z pohledu použitelnosti zásadních těch 8mm ? Dejte mi prosím rozhřešení a já buď koupím Nokian D4 v 17" případně 16" palcích, radši bych menší kola, jelikož mám rád pohodlnou jízdu a evadí mi ten příšerný vzhled na nich.

17. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 519
    942
    113
    Spritmonitor.de
    Ne, to fakt nikdo neřeší.

18. Jeliman

Jeliman nový člen

1
    0
    1
    Zdravím, brzy si jedu pro zánovní GH a jsou na ní zatím pouze letní kola. Jaké obutí doporučujete na zimu? 18" se mi zdají hodně sportovní a obávám se, že nebudou tolik tlumit nárazy na našich "úžasných" cestách. Jaké pneu volíte v zimě na GH? Díky

Sdílet tuto stránku