1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

podvozek Rozměry kol

Diskuzi v 'Mazda6 (GH)' zahájil Milda6, 14. 1. 2017.

1. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 956
    1 325
    153
    Spritmonitor.de
  2. Ollie

Ollie nový člen

18
    11
    3
    Díky. Z elektronů mám v mobilu 2 nakonfigurované fotky a do zblbnutí porovnávám ještě s MAK Milano Black. :D

3. pvmichal

pvmichal výkonný člen KLANu

114
    40
    28
    Zdravím pánové,možná jsem přehlédnul dané téma ve kterém bych rád došel k vašim názorům na obutí letních pneu.Mám k mé M6 na originálech pneu 225/45/18 Dunlop Sport 01 dot 2512 cca 6 až 6.5 mm nebo je přezout na pneu co mám v garáži na kolech jiné značky auta,které chci prodat Barum Bravuris dot 3816 7 až 8 mm.... Jedná se mi spíš o roky pneu jestli má takový vliv ten čtyřletý rozdíl..Přezout?

4. Milda6

Milda6 rodinný člen KLANu

962
    336
    63
    Můj názor.
    Raději starší značkový, než nový český. ;)
    Samozřejmě záleží jestli ty starší nejsou jen ležáky, nebo jsou v provozu.

5. sanike

sanike člen KLANu

42
    3
    8
    Caute. Aká je jazda na R16 v zime oproti R17?

6. Jakub7

Jakub7 nový člen

15
    6
    3
    stejná

7. pvmichal

114
    40
    28
    Zdravím pánové,
    Pouštěl se tu někdo do podložek pod origo 18 na GH? Kolik kdo měl odvahy s použitím stávajícím šteftů pro matky,myslím tím šířku podložek?

8. Milda6

962
    336
    63
    Já to Vyřešil ET 40.
    Cca 1cm přes blatník.

9. pvmichal

114
    40
    28
    To je samo potom varianta zbavit se origo ET60,které se mi zatím líbí, ale kdo ví jestli je třeba někdy nepustím do světa...Počítám,že na ně nemáš TL pro M6 ,když jsou tak ven?

10. Milda6

962
    336
    63
    Mám TL
    Nemám čas to nechat zapsat.

11. pvmichal

114
    40
    28
    No ono je v podstatě užívání podložek nelegální,ale zajímalo mě kolik mm by se tam vlezla podložka,aby to bylo bezpečné pro utáhnutí,ale tady asi nikdo nic takového nezkoušel nebo nemá zkušenost :(

12. Milda6

962
    336
    63
    Musí být delší štefty.
    Ani 10mm podložky bych nedoporučoval na origo šrouby.

13. pvmichal

114
    40
    28
    A štefty se dají povolit na kontra,nebo jsou tam nějak přichycené,to bude otázka.:)

14. Milda6

962
    336
    63
    Toť otázka. Snad ti odpoví @Max6. Ten určitě to měl už v ruce.

15. Max6

Max6 mistr Mazdího řemesla

510
    470
    1 000
    Štefty jsou v origo náboji zalisovaný na tisícihranu. Dají se bez problému vyměnit (vymlátit a nalisovat): https://www.jjcraceandrally.com/onc...3456789/0123456789/hub_mx5_ext_stud_front.jpg
    Ve vymezovacích podložkách bývají většinou štefty (šrouby) našroubovaný,ale dělají se i verze se zalisovanýma šteftama (ty bývají dražší)

16. pvmichal

114
    40
    28
    Díky za info :)

17. martin7810

martin7810 člen KLANu

47
    22
    8
    Čau taky jsem nad tím přemýšlel a zajímá měto !
    zatim jsem našel něco takového, ale otázka kolik dát aby to nevadilo!
    https://www.amazon.de/TuningHeads-E...-7571-5530-1-0&sr=1-3&refinements=p_89:Eibach

18. pvmichal

114
    40
    28
  19. martin7810

martin7810 člen KLANu

47
    22
    8
    Nazdar,
    no jsou různé rozměry, ale mám pocit , že ty ceny jsou za kus a né pár což prodražuje!
    ale výhoda je, že jsme tam někde našel , že Eibach by měl mít homologaci nějakou ;)

20. pvmichal

114
    40
    28

Sdílet tuto stránku