• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Samolepky MazdaKlan.cz

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
protože se množí dotazy na samolepky MazdaKlanu, zakládám pro ně vlastní topic.

Samolepky s webovou adresou jsou zatím k mání VÝHRADNĚ při osobním předání na srazech Prague Unit nebo Moravia Unit. Je to taková malá výsada těch, kdo na srazy jezdí. Samolepky dávám zdarma, je to jeden z mých osobních příspěvků MazdaKlanu a jeho členům.

Prosím, nechtějte po mě, abych s nima chodil na poštu a rozesílal je ... Třeba to někdy přehodnotíme, samolepky zpoplatníme a budeme je posílat i kurýrem, ale toto je zatím otázkou velmi vzdálené budoucnosti :) Vyjímku bych udělal, pokud by někdo zorganizoval sraz mimo zatím obvyklé okruhy, kam by se chystalo více lidí, kteří by o tyto samolepky měli zájem ;)


Aktuálně jsou k dispozici bílé plotrové webovky MazdaKlan.cz, na další srazy chystám černou verzi pro bílé a světlé vozy a inverzní bílou pro nalepení na vnitřní stranu zadního okna....
 
Poslední úprava:
k dnešnímu dni jsou k dispozici samolepky MazdaKlan.cz v mnoha variantách. Koho zajímá v jakých, nechť dorazí na sraz :)
 
nová edice samolepek, o kousek větších než ty standardní, je hotová. Měly by být čitelnější i z větší dálky pro lepší identifikaci za jízdy. Tak uvidíme jestli se osvědčí nebo se vrátíme k původní velikosti ......
 
O jak moc velkej kousek? Já jí nejspíš asi budu potřebovat dát na rámeček RZ, nevim, zda se mi jinam rozumně vejde :-/
 
Na ramecek RZ je akorat ta puvodni velikost, aktualni verze se na podlozku nevejde. Podlozky jsou hnusny, sundej to a dej samolepku na lak


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na ramecek RZ je akorat ta puvodni velikost, aktualni verze se na podlozku nevejde. Podlozky jsou hnusny, sundej to a dej samolepku na lak

A což to já vim, chci to na Xedose, rámeček tam tolik nestraší a nevim, jak mi to tam bude esteticky vycházet jinam... Uvidim, třeba to tam pásne nakonec :)
 
mám ted jenom tu větší velikost, tu na podložku určitě nedáš..... až bude chvíle nahodím foto s rozměry
 
takže dneska vyzkoušeno na podložku, že se tam i nová, větší samolepka vejde ... sice je to o prsa korejské ženy, ale vejde :)

IMG_3737.JPG
 
U mne nemuzem, pac jsem na festaku, jinak bych uz hlasil ucast v danem vlakne : -/
coz me dost mrzi :-(
Dalsi srazek po Olmiku, co mi nedopane grrrr :'(
Ale ja si to jednou radne vynahradiiim :D



odeslano z HTC
 
btw. @Natural , za tebou se stavim mozna jeste pred dalsim naslesujicim scukem, pac si prijedu pro doLEDkovani, ktere mi chybi na nejakem miste a nechce se mi to kupovat na blind :)
Hold, zkusenosti jsou k nezaplaceni ;)


odeslano z HTC
 
@daew Tak to potom jo ;) No ono to jednou vyjít musí :D
Ohledně LEDek není problém, klidně se můžem domluvit a dát scuka ;)
 
Měl bych prosbu, nebyla by ta nalepka mazdaklan v dispozici jako vektor (ai, pdf, eps) ? Kuchnul bych si ji doma na plotru, ale priznam se ze se mi nechce ji prekreslovat :) Diky
 
Popřípadě si myslim, že na Reunion se nějaký dovezou a pak bude možná i distribuce tady na jihu :)
 
Back
Top