• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Samolepky MazdaKlan.cz

Mohl by jsi mi poslat návrh samolepky (myslím že se tomu říká plotr) já jich nechám u kámoše nasekat pár průhlednějších a aspoň tři barvy v metle
Protože na autě také nemám ...., protože nechci na ocelově šedou metlu krutě bílou :eek: a myslím že by i někteří neopovrhli atraktivní barvou a částečnou průhledností ;)
Něco nadělám, pak do Práglu za Pažoutama na ledkování a přitom bych ti to předal na rozdání pro lidi na srazech
Pár lidí už tady taky mělo zájem o samolepky v jiné barvě a i já byl mezi nimi. Možná by se vyplatilo udělat hlasování o barvy a počet, pokud je to možné. Díky.
 
Rozhodně by to nemelo být vic než 3 až 5 barev nebo odstínů . Musi se toho "pár" kousků narezat ...
 
Vždyť stačí napsat kolik min. Kusů a jake možné barvy budou. Každý by asi chtěl podle barvy auta;)
 
To neni zase tak jednoduché
Mam sice nějaké plusy u lidi ci to budou dělat ale i ty mají sve mantinely :)
Na kazdy idstin mazdy barvu samolepky dle prani v poctu par kusů by přišla řada na řeč o práci za peníze a věř ze byvse ti ta cena nelíbila :D:woot:
 
Psal jsem přeci jakou barvu a ne odstiny.
Je tu pár barev aut u kterých by jsi ani samolepu nesehnal.
Třeba moje:D:D
Měl jsem známého co měl řezačku na polepy, ale zabavila mu ji bývalá při rozvodu. Pár aut mi polepil a neřešil počet ,barvu, cenu...
Škoda.
Jako firma to je o počtu, ceně.
Dej pak info.
Myslím že tu budou tací co daji nekolikanásobnou cenu.;)
 
Příklad:
Jedna verze může být tradiční bílá folie
druhá bude třeba černá folie
třetí může být červená nebo modrá folie
čtvrtá stříbrná tisk na průhledné folii (třeba na okna-jemnější tisk)
a pátá to samé ve zlaté nebo rudé a nebo v šedivé na průhledné folii

na tu transparentní se dá tisknout jemnější písmo které nejde obřezávat
 
A kolil kusů by mohlo být a mohl by jsi hodit foto odstínů samolepek?
Já osobně bych měl zájem o dvě černé a aspoň 3 červené nebo rudé . Záleží na odstínu, abych se dostal co nejblíže k barvě vozu.
A zadarmo nic nechci, to by jsi mě naštval;)
 
A kolil kusů by mohlo být a mohl by jsi hodit foto odstínů samolepek?
Já osobně bych měl zájem o dvě černé a aspoň 3 červené nebo rudé . Záleží na odstínu, abych se dostal co nejblíže k barvě vozu.
A zadarmo nic nechci, to by jsi mě naštval;)
Zakladni černá folie a červená folie jsou bez problémů (s tim jsem pocital) a klubová samolepka byla vždy zdarma a měnit to nebudu.
 
Já bych taky bral 2x černou a 2x červenou....poštovné i samolepky bych uhradil....
 
Az se budu mit po svatkach chvilku zastavim se na agentuře, co navrhnou to sem dám a pak to bude mít u sebe Vitus a rozdavani bude dle jeho pravidel :D
 
přátelé, kamarádi ....

samolepky jsem nechával vyrábět v ranných dobách KLANu, kdy jsem měl tu možnost. Dneska je doba jiná, tu možnost nemám a místo samolepek tady jsou podložky pod RZ. Tolik aktuální nabídka KLANích "rozlišováků" . Samolepky už bohužel v nabídce nejsou.

Pokud je někdo aktivní a nechá je vyrobit, rád poskytnu tiskové podklady. Veškerá další distribuční činnost je na výrobci.

@Bouu bude tý dobroty a lásky, aby si dotáhnul svoje projekty do konce :cool:
 
přátelé, kamarádi ....

samolepky jsem nechával vyrábět v ranných dobách KLANu, kdy jsem měl tu možnost. Dneska je doba jiná, tu možnost nemám a místo samolepek tady jsou podložky pod RZ. Tolik aktuální nabídka KLANích "rozlišováků" . Samolepky už bohužel v nabídce nejsou.

Pokud je někdo aktivní a nechá je vyrobit, rád poskytnu tiskové podklady. Veškerá další distribuční činnost je na výrobci.

@Bouu bude tý dobroty a lásky, aby si dotáhnul svoje projekty do konce :cool:

:smuggrin: to není dobrá volba

jsem z vás nejdál ode všech a nejméně spolehlivá "sekretářka" :woot:
 
@Bouu se tu objevuje na foru tak v pololetnich intervalech, ted ma obdobi utlumu, tak musis vyckat. Nicmene co si tak pamatuju, tak podle toho, jak mu dlouho trvalo si vyzvednout od @Vitus objednane tricko (zda uz k tomu vubec doslo), tak bych si nedelal moc iluze o samolepkach :rolleyes::D.
 
Back
Top