• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Sedačka řidiče - vrzání, kývání

Tak po dnešní návštěvě Mazdy v Brně tak do toho též spadám a též je svolávačka na vzpěry 5-tých dveří tak to udělají při tom. Ale mě řekli že je to na jeden den, ráni dovést a večer bude hotovo. .
 
Tak po dnešní návštěvě Mazdy v Brně tak do toho též spadám a též je svolávačka na vzpěry 5-tých dveří tak to udělají při tom. Ale mě řekli že je to na jeden den, ráni dovést a večer bude hotovo. .
Tak tohle mě zajímá ještě víc, proč když to tedy řeší Praha a Brno, tak Olomouc o ničem neví.
Kdyby Brno nebylo tak daleko tak už tam jedu. Nevím co bych celej den dělal v Brně. :D
 
Tak tohle mě zajímá ještě víc, proč když to tedy řeší Praha a Brno, tak Olomouc o ničem neví.
Kdyby Brno nebylo tak daleko tak už tam jedu. Nevím co bych celej den dělal v Brně. :D
No v Brně mi řekli že akorád dnes to dostali, jinak též nic nevěděli.
 
Tak už i AMH Olomouc má potvrzenou svolávací akci.

Dobrý den,
když jste mi dnes volal byl jsem již mimo firmu, ale nedalo mi to a vše jsem telefonicky konzultoval s hlavním garančním technikem v Praze a ten mi potvrdil že akce je vyhlášená od 31.5.2017
...
 
Díky moc za informace, já volal předtím do Pelesi Liberec a tam něvěděli nic (cca měsíc zpět), zkusím to ještě jednou :)

Jináč tady máte odkaz na polské fórum, doufám že to tu nikomu nebude vadit ale je tam hezky vyfocený celý mechanizmus sedadla plus celkem hezké řešenív podobě vložky s náběheme a šroubu skrz (pro insipiraci kdyby to někdo nechtěl řešit v rámci svolávací akce)

https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?p=1605
 
Tady nejsi na MC, neni duvod aby to nekomu vadilo. Naopak diky za prinosny navod ;)
 
Tady nejsi na MC, neni duvod aby to nekomu vadilo. Naopak diky za prinosny navod ;)

Fajn :) , tohle byl důvod proč jsem si vždycky rozmyslel zda něco napsat na MC, jednou jsem dostal varování za odkaz na náhradní díl a k banům tam neměli daleko....
 
Pro info: Balvin Brno o svolavačce ví, nyní čekají na ND, cca do 14 dní začnou svolávat registrované majitele, dřív nemá smysl volat, protože sami neví kolik to zabere času, kdy dorazí ND atd.
 
Poslední úprava:
Dnes som bol v Mazde Trenčín pre poistné podložky. Pýtal som sa servisného technika, či aj na SR prebieha zvolávacia akcia týkajúca sa vodičovho sedadla. Chytil do ruky 2 kopy papierov, chvíľu do toho hľadel a pak povedal, že im to prišlo mailom len včera, že je to čerstvá vec a bol prekvapený, že o tom viem viac ako on :D Takže áno, je to potvrdené - od 31.5.2017 je pre GH zvolávačka, resp. hneď 2 naraz - jedna sa týka sedadla vodiča a druhá sa týka plynových vzpier 5. dverí - časom v nich nejaký diel skoroduje, praskne a plynová vzpera povolí a môže dojsť k zraneniu osoby stojacej poblíž.
 
plynových vzpier 5. dverí - časom v nich nejaký diel skoroduje, praskne a plynová vzpera povolí a môže dojsť k zraneniu osoby stojacej poblíž.

Plynové vzpěry se řešily v US už vloni (u mě na CX-5, ale přišlo mi že tam mají vyjmenováno vše tak od 2010). Tedy psali majitelům že jak budou mít náhradní díly tak je pozvou na výměnu.
 
Svolávací akce platí i pro mě, jako druhého majitele, nebo jsou nějaké podmínky? Je potřeba se registrovat v Mazdě?
 
Přesně jak bylo napsáno výše, jedná se o svolávací akce AG014A - tlumicí vzpěry zadních výklopných dveří (pro BL, CW, GH, GJ, KE, DK), a AH006A - jednotka nastavení sedadla řidiče (pro DE, GH, BL). Svolávací akce znamená, že se jí účastní všechna vozidla nehledě na záruku, protože jde o zdraví ohrožující záležitosti.
 
Podívej to se dělá tak, že servis, kde to auto někdo naposledy servisoval, prostě pošle obyčejný dopis zákazníkovi. Dobrovolně, pokud z toho chce mít nějaké kačky.

K další diskuzi o této nebo jiných svolávacích akcích prosím využijte nově vytvořené podfórum https://www.mazdaklan.cz/forums/svolavaci-akce.58/
 
Poslední úprava:
Hurááá, mám vyměněno jsem zvědav, řekl bych že má oprava byla lepší.
 
Back
Top