• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Sedačky v kombíku

hospodský

člen KLANu
40
Zdravím vespolek. V blízké budoucnosti pojedu manželce do říše pro šestku. Mám otázku - Je sklopná přední spolujezdcova sedačka skrz převozu větších předmětů?
Díky;)
 
ahoj, pojdem o chvilu na parkovisko, tak ti hodim fotky, ako sa s tym da manipulovat
 
tak tu su fotky:
- operadlo maximalne sklopene dopredu+sedadlo posunute maximalne dopredu
- operadlo maximalne sklopene dozadu+sedadlo posunutute maximalne dopredu

Pokial sa niekomu podarilo posunut sedadlo a sklopit tak, aby vznikla rovna plocha so zadnymi sedackami, prip.ak je nejaka finta, ako este viac sklopit sedacku dopredu, rad sa priucim. Pretoze ma rozsah posunovania a sklapania sedacky spolujazdca trochu sklamal ked som sa stahoval, cakal som rovinu, resp.maximalny naklon na palubnu dosku. Snad je tam len nejaka packa, ktoru som este neobjavil.

WP_20171014_13_44_52_Pro.jpg




WP_20171014_13_42_42_Pro.jpg

WP_20171014_13_44_12_Pro.jpg
 
Poslední úprava:
Wau! Moc díky za fotky! Lepší jednou vidět, než 10 přečíst. Mě osobně tohle sklopení bude stačit. Jinak vidím v podpisu 2,5 GTA. Pro takovou pojedu. Nemáš náhodou v plánu prodávat?:)
 
Nie je zac, rad som pomohol .

Ohladne predaja - nie ze by mi to uz par krat nenapadlo v poslednej dobe. Chcel by som totiz RX-8, rodinneho kombika uz aktualne nepotrebujem. Ale zatial vitazi rozum nad krizou stredneho veku, takze v dohladnej dobe zatial predaj nie :)
 
Back
Top