• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Sedan - spaní v autě

lipown

nový člen
15
Zdarec,

popprvé jsem zkusil spát v majdě se sklopenýmy zadnímý sedadly ve spacáku. Bylo to docela peklo, protože se všude najdou nějaké nerovnosti. Např. v místě sklopení sedadel atd. Nemáte tip na nějakou matraci nebo vyrovnání hrbolů?

Díky!
 
Ono je vubec zazrak, ze ses pod vyztuhu vesel.... v liftbacku bylo spani luxusni, nerovnosti jsem resil nafukovaci matraci, karimatkou nebo dekou, ted mam taky sedana a s matraci jsem se tam nenacpal vubec viz moje galerie
 
Celkem v pohodě, trošku do úhlopříčky. Snažil jsem se nekopat do repráku :D. Nemáš někde rozměry nafukovačky co jsi tam narval a nějakou na doporučení? V životě jsem žádnou matraci krom na postel nekupoval :)
 
Kupoval jsem v Decathlonu, spis si zmer sirku a kupuj podle toho. A mysli na to, ze je tam malo mista na vysku pod oknem
 
Back
Top