• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Servisní intervaly benzin/diesel

Bouu

výkonný člen KLANu
602
Ujme se toho nějaká dobrá duše - sám v tom plavu a rád bych větší informovanost.
 
Zdravím svou další rodinu Mazďáků. Mám dotaz, mám CX5 121kw benzín. Jezdím strašně málo a je mě líto výměny oleje v motoru po roce. Myslíte, že je možné naordinovat si v Mazde olej, který vydrží aspoň dva roky, aby mě nepadla záruka?Díkys za info
 
Zdravím svou další rodinu Mazďáků. Mám dotaz, mám CX5 121kw benzín. Jezdím strašně málo a je mě líto výměny oleje v motoru po roce. Myslíte, že je možné naordinovat si v Mazde olej, který vydrží aspoň dva roky, aby mě nepadla záruka?Díkys za info
Olej v motoru stárne nehledě na km. Stručná odpověď: není to možné bez dopadu na záruku a motoru to neprospěje.
 
@OndraRehor Rozhodně souhlasím s kolegy nademnou = pokud nejsou splněny kilometry, tak měnit maximálně po roce! Navíc vozy, které mají tak nízký nájezd kilometrů se většinou pohybují primárně po měste, kde olej dostává mnohem víc zabrat než vozy pohybující se primárně po dálnicích. Pročti si zde témata o olejích a dojdeš ke stejným závěrům.
 
Back
Top