• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Síť nebo jiné upevnění předmětů v kufru

vana, sit, plysova servisni taska s lepitkem na zadech, skladaci prepravky, ikea taska, gumicuky...
tolik moznosti :D
 
Ahoj, jestli sháníte síť do kufru na podlahu a nechcete platit ten ranec za originál, zkuste se podívat na Škoda e-shop. Mají tam síťový program za zlomkové ceny. Jen je třeba někde v showroomu změřit vzdálenost úchytů. Na moji M6 pasuje podlahová síť ze Supa kombi II. Podle velikosti by tam měla jít i z Rapidu (ale tu prodávají jen v sadě, takže to vyjde dráž). Když si to necháte poslat k prodejci, neplatí se ani poštovné.
 
Zdravím, byly v nějaké oblasti nebo výbavě háčky v kufru na bocích u liftbacku stejně jako v kombíku? Případně pasují háčky z nějaké mazdy? Dost mě to v liftbacku schází.

Taška s nákupem po gumové podložce klouže sem a tam, musím nákup vozit u zadních sedadel.
 
Zdravím ve spolek, nemá někdo tucha na čem drží ty plastový kotvící oka (pro mazdu 3 jako příplatek)? Rád bych tam dal něco odolnějšího, sám se nepodívam bo moje mazda je zatim jen na papíře.
 
Ahoj, díky za tipy. Pro mne zůstává docela nepochopitelný přístup Mazdy k organizaci kufru a jak jsem koukal detailněji, tak i k jeho materiálovému a řemeslnému provedení - docela hrůza :-( (diametrálně odlišné od velmi kvalitního interiéru).
 
Back
Top