1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

motor Snížení intervalu výměny oleje u SKYACTIV-D 2.2

Diskuzi v 'Mazda6 (GJ/GL)' zahájil Hyks, 13. 2. 2018.

 1. shr3k

  shr3k správce Člen týmu

  1 865
  1 216
  153
  Spritmonitor.de
  Nafta "stéká" (nestéká, je stírána kroužky) vždy, když zkondenzuje na stěnách válce. Když není motor ohřátý a v případě přívstřiku pro vypalování DPF "stéká" jen o trochu víc.
   
 2. Tomáš Lyčka

  Tomáš Lyčka člen KLANu

  83
  34
  18
  No stává se to jen výjimečně. Jinak to vždy projedu než se dokončí
   
 3. CJK

  CJK nový člen

  1
  0
  1
  Nenasel jsem žádný Castrol EDGE 0w40 určený pro DPF diesly.... ten C3 je k tomu vhodný? Kupujete 4litrovku a k tomu 2 litrovky (má se dolívat 5,2l oleje)? díky!
   
 4. shr3k

  shr3k správce Člen týmu

  1 865
  1 216
  153
  Spritmonitor.de
  http://www.oleje.cz/p/castrol-edge-fst-0w-40-4-l--20256, já kupuju vždy víc čtyřlitrovek.
   

Sdílet tuto stránku