• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Makyn

člen KLANu
22
Uvažoval jsem o koupi malého auta. Původně jsem řešil max 2 roky staré BMW 1 sport packet za cca 22tis. Eur. Před odjezdem do Mnichova na prohlídku bavoráka, jsem uviděl na parkovišti sousedovic návštěvu co si to přihasila novou CX3 a minulý týden byla má první mazda ( CX3 Revolution) objednána. Už začátkem července má dorazit, tak jsem zvědavý :). Rovnou jsem objednal i originál tuningovou sadu od Mazda Kuroi Sport. Do Mazdy přišla už ve středu, tak jsem ji jel hned okouknout . Vychází celkem draho, ale vypadá skvěle. Zpracování super. Už aby byla namontovaná na autě :) Ještě zvažuji výfuk od Remusu .Nemáte někdo namontováno?
 
Poslední úprava:
Uvažoval jsem o koupi malého auta. Původně jsem řešil max 2 roky staré BMW 1 sport packet za cca 22tis. Eur. Před odjezdem do Mnichova na prohlídku bavoráka, jsem uviděl na parkovišti sousedovic návštěvu co si to přihasila novou CX3 a minulý týden byla má první mazda ( CX3 Revolution) objednána. Už začátkem července má dorazit, tak jsem zvědavý :). Rovnou jsem objednal i originál tuningovou sadu od Mazda Kuroi Sport. Do Mazdy přišla už ve středu, tak jsem ji jel hned okouknout . Vychází celkem draho, ale vypadá skvěle. Zpracování super. Už aby byla namontovaná na autě :) Ještě zvažuji výfuk od Remusu .Nemáte někdo namontováno?
Ten výfuk REMUS - ten se mi fakt líbí a zvuk prostě nááádhera, mám o čem přemýšlet...:rolleyes:
 
Poslední úprava:
@Makyn Odkud jsi objednával ten Kuroi sport pack?

Objednal jsem v mazdě u nás v K.Varech. Dorazilo do 3 dnů :) . Na každém autě je už vše předpřipraveno z výroby pro montáž sport packu. Součástí jednotlivých balení sport packu jsou i šrouby, podložky, úchyty, atd. Jen je třeba nezapomenout doobjednat extra speciální lepidlo. Jeho kód je u dílů v objednávkovém systému popsán v doplňkovém příslušenství ;) Zkoušel jsem z nedočkavosti jen přiložit k jejich předváděcí cx3 na salonu a ve skutečnosti to vypadá božsky. Teď už čekám jen na to auto. Potom ještě vybrat autokosmetiku na první a další ošetření . Dilema : Chemical Guys, Swissvax, nebo Meguiars
 
Poslední úprava:
@Makyn A to jsi objednal jako komplet pack nebo po částech tak jak to je v nabídce příslušenství? Mě to jen zajímá, protože já měl o to taky zájem,ale mě tvrdili, že tam nejde objednat vše, tak sem na to hodil bobek.
Jinak jsem si všiml, že máš objednanou Revolution. Tak mě zajímá, tobě nebude vadit to spodní oplátování dveří, kde je ta stříbrná část? Když pod to dáš pak tu lištu s červeným zvýrazněním, tak to vypadá tak nějak divně.
 
Dilema : Chemical Guys, Swissvax, nebo Meguiars
Proč dilema, to máš úplně jedno, všechny tvrdé vosky od těch nejlevnějších za 600-700 jsou na CX-3 OK. Vybírej jen podle peněženky a jak moc karnauby chceš nakoupit... :D Spíš než do vosku bych investoval do PUR fólie na předek.
 
@Makyn A to jsi objednal jako komplet pack nebo po částech tak jak to je v nabídce příslušenství? Mě to jen zajímá, protože já měl o to taky zájem,ale mě tvrdili, že tam nejde objednat vše, tak sem na to hodil bobek.
Jinak jsem si všiml, že máš objednanou Revolution. Tak mě zajímá, tobě nebude vadit to spodní oplátování dveří, kde je ta stříbrná část? Když pod to dáš pak tu lištu s červeným zvýrazněním, tak to vypadá tak nějak divně.
Objednávali po částech, ale přišlo vše co jsem chtěl :) ( boční prahové lišty kód QDKR-51-P10 62, lišta pod přední nárazník kód QDKR-50-AH0 62, lišta pod zadní nárazník QDKR-50-360 62 a prahové lišty tady kód nevím). Ta stříbrná nad mi to rušit nebude. Líbí se mi ve skutečnosti i na obrázku
25534384944_d06702dd90_o.jpg
 
@Makyn Tak pokud ta stříbrná lišta nebude vadit, tak tím líp :). Btw. a co kola? Budou taky jak na obrázku nebo jiné? :)
 
Proč dilema, to máš úplně jedno, všechny tvrdé vosky od těch nejlevnějších za 600-700 jsou na CX-3 OK. Vybírej jen podle peněženky a jak moc karnauby chceš nakoupit... :D Spíš než do vosku bych investoval do PUR fólie na předek.
Díky za radu, ale nevím jak by vypadala ta fólie. Myslím že je lepší přiznat lak, než ho nějak schovávat. Asi mám vybráno: http://www.nanowax.cz/cs/sealanty/428-carbon-flex-c9-protective-coating-kit-chemical-guys.html Vrchní vrstvu možná ( podle efektu C9 ) ještě pro hloubku barvy : http://www.nanowax.cz/cs/tvrde-a-me...-nanovosk-pro-hluboky-lesk-chemical-guys.html Na plasty: http://www.nanowax.cz/cs/cistice-na...9-trim-coating-kit-4-items-chemical-guys.html
 
Uvažoval jsem o koupi malého auta. Původně jsem řešil max 2 roky staré BMW 1 sport packet za cca 22tis. Eur. Před odjezdem do Mnichova na prohlídku bavoráka, jsem uviděl na parkovišti sousedovic návštěvu co si to přihasila novou CX3 a minulý týden byla má první mazda ( CX3 Revolution) objednána. Už začátkem července má dorazit, tak jsem zvědavý :). Rovnou jsem objednal i originál tuningovou sadu od Mazda Kuroi Sport. Do Mazdy přišla už ve středu, tak jsem ji jel hned okouknout . Vychází celkem draho, ale vypadá skvěle. Zpracování super. Už aby byla namontovaná na autě :) Ještě zvažuji výfuk od Remusu .Nemáte někdo namontováno?

Od včerejška už mám namontováno.Vizuálně i zvukově perfektní.Už jsem tu někde psal,že cx3 má sexi zvuk ted je to sexi na pátou nejmín.Fram

IMG_20160603_201823.jpg IMG_20160603_201855.jpg
 
Back
Top