• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Jo tak to je dobrý. už sem taky objednal. Sice jinou barvu a asi nevyužiji úplně všechny ty podložky, ale za tu cenu dobrý :D. Díky za tip ;)
 
Ale znám :D (aspoň myslím). Jen chci aby mě to ladilo. Jsem na to trošku ujetý (pracovní deformace).
 
HKS předraženej FOX ten zvuk je příšernej spíš to ani zvuk není je to tragédie a ten z KingShopu nevím ale cena v přepočtu cca 17 100,-Kč +CLO15% + DPH21% se = cca 23 300,-Kč takže taky nemá cenu
 
moc dík kámo ;) a co zvuk ? už jsi to projel ?
tak namontováno a zvuk...super!!!

ten od AutoExe vypadá zajímavě..
 
Poslední úprava moderátorem:
HKS, KnightSport a Autoexe mají ty výfuky jen na diesel (teď mám na mysli co se týká CX-3). Jsem tam kdysi psal, protože mě to zajímalo...atd. A odepsali mě, že only diesel. Tak pokud se něco nezměnilo, tak případní zájemci se raději optejte :)
 
Tak to velice rád slyším, co ve vyšších otáčkách? Jde slyšet taky ? nebo zvuk zaniká ? Myslím třeba při podřazení kvůli předjetí.
pří vyšších už to neni takový,ale když podřadíš tak to slyšet je.nejlepší je to při malých otáčkách,to pěkně bublá.první nastartování a utekl mi pes,jak se lekl
 
Back
Top