• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Môžete mi poradiť ktoré z tých 2 fotografii je real ? Objednal som si ten kryt na prvej foto ale nechápem ako sa to tam uchytí ...nie je to prvé foto upravené ? Ďakujem
IMG_2529.JPG
IMG_2530.PNG
 
Poslední úprava moderátorem:
Reálná je ta první fotka, kde je to uchycený za nárazník. Je to hrozně jednoduchý namontovat i před barákem.
 
Ďakujem Uff odľahlo mi ..keď som uvidel to druhé foto prvé čo ma napadlo bolo Toyota :D:D:D
 
Wow ..áno presne toto je to čo potrebujem..naživo som to na cx3 ešte nevidel a priznám že na iných autách mi to vpredu pripomínalo radlicu :D:D:D ale na cx3 to jednoducho sadne
 
pecka

V tomto tématu zpráva 66 tam je nafocen
o uchycení deflektoru.
Už som to včera našiel a dnes idem pozrieť to uchytenie lebo tam som videl na fotkách uchytenie na skrutky a tam písalo bez vŕtania ..čiže rátam že budú "diery" predpripravené v karosérii pod kapotou

IMG_2532.PNG
Ospravedlňujem sa fram za "ukradnutie" fota ...:p idem hľadať tie "diery" ...priznám sa ešte som kapotu nezdvihol
 
Poslední úprava moderátorem:
Je u toho celkem jednoduchý a přehledný návod ,akorát doporučuju celý ten přední díl a hlavně zespodu té hrany polepit transparentní folií ,oni tam dávají jen takový úzký proužek a pár čtverečků ;)
 
Veľmi pekne ďakujem každému z vás ..som mimoriadne prijemne prekvapený prístupom členov,ochotou-pomôcť poradiť
 
Nie ...Mazda klan som čítal pár dni kým som sa zaregistroval ...nechcem sa zapájať do stránok kde sú hádky atd ...tu som nič take neregistroval a to som čítal príspevky rok dozadu ...každý tu rad poradí čo aj treba ..na to som zvyknutý z Porsche club
 
Raz som sa zaregistroval na nemenovanej stránke nemeckej automobilky to čo tam bolo to bolo strašne ...urážky hádky.. preto som čítal Mazda klan niekoľko dni kým som sa zaregistroval
 
Konfliktne individua sa najdu vsade. Mne pomohli na japonecovi a aj tu klanaci, napr. oledkovanie mojej trojocky Led majstrom Naturalom. Rob ako myslis.
 
Zatiaľ som spokojný ...áno čítal som o Natural :) pozeral som aj fota na tomu vyhradenom fóre ...pekná práca a je vidno že ma skúsenosti z týmto typom aút
 
kluci @MCX3 , @Psycho, @vladas75 i další, co máte plastovou "předkožku" - poreferujte, má-li to i jinou než estetickou funkci. Kamínky na hraně jsou jasné, ale prodejce uvádí ještě ochranu předního skla před hmyzáky - funguje to i takhle ?
 
já bych řekl, že jsem mírnou změnu poznal na dálnici, při větších rychlostech pozoruji na skle méně hmyzáků , na okreskách žádný efekt na čelním skle nevidím
 
Back
Top