• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

@Lazlo gratulace k eibachům :). Po zkušenostech jsem je na BM dal taky. Je to super kompromis, že se sníží auto, trochu se zpevní, ale pořád je tam ten komfort (a u BM to s geometrií nehnulo). Ještě bych zauvažoval nad těma 18" nebo aspoň 17" kolama, ale na léto. Máš jí fakt pěknou ;)
 
Zaujimave , ked na Tvojich fotkach prší, aj u nas prší. Ked svieti slnko na tvojich fotkách , aj u nás svieti slnko.... :)
Tak tieto blbinky fakt pridávajú + body na dizajne CX3. Mne sa to páči, dobrá kúpa, ak si ich nekupoval u HaH KE.
To počasie bude tým že nebývame ďaleko od seba :D lišty som kupoval na ebay..
Body kit KUROI mám objednaný :cool: treba počkať ..zatiaľ všetko pomali dávam dokopy ..podvozok som už dal nižšie ..interiér a milión drobnosti ma ešte čaká.
Prečo máš takú zlu krv na HaH Kosice ?
 
To počasie bude tým že nebývame ďaleko od seba :D lišty som kupoval na ebay..
Body kit KUROI mám objednaný :cool: treba počkať ..zatiaľ všetko pomali dávam dokopy ..podvozok som už dal nižšie ..interiér a milión drobnosti ma ešte čaká.
Prečo máš takú zlu krv na HaH Kosice ?
No a ked ťa to prestane baviť s CX3, mi ju ponúkneš na predaj a možno ju kúpim pre svoju manželku :)
Mazda Košice, keď tam pojdeš 1-2x na servis , už sa pýtať nebudeš
 
No a ked ťa to prestane baviť s CX3, mi ju ponúkneš na predaj a možno ju kúpim pre svoju manželku :)
Mazda Košice, keď tam pojdeš 1-2x na servis , už sa pýtať nebudeš
Nooooo ja z servismi problémi nemávam:D aj tam pracujú len ľudia a ja som “slušný” chlapec čiže problémi nepredpokladám :cool:
 
Hmm..ty lišty jsou parádní,taky by se mě líbily. Kdyby náhodou někdo objednával,taky bych jedny bral;)
Z jakého materiálu jsou? Chromovaný plast či leštěný hlinik?
Toto je leštený hliník,vetsinou kupujem veci 2x ale toto konkrétne ostalo len pri jednom kuse
 
Toto je leštený hliník,vetsinou kupujem veci 2x ale toto konkrétne ostalo len pri jednom kuse
Tak to je škoda,hned by našly jiného majitele:) Vypadají suprově.Z montáží asi taky žádný problém a sedly jak pr... na hrnec.
 
Tak to je škoda,hned by našly jiného majitele:) Vypadají suprově.Z montáží asi taky žádný problém a sedly jak pr... na hrnec.
Z montážou treba opatrne ...aj mne “utiekli” na jednej strane asi o 3mm je lepšie nalepiť najprv vrchnú stranu a potom spodnú ..ináč to nesedí na 100%
 
Ano dá. Buď se dělají podložky a nebo jsou kompletně stavitelný podvozky který auto umí zvýšit i snížit zároveň.
Ano už jsem viděl i pár kombíků na zadek zvedlich. Nevim jaký materiál, ale nějaké Ocelové kostky, jako nástavce na tlumiče cca 30-50 mm.
 
Konečně někdo kdo nesnižuje crossover, to mi přijde trochu proti logice...
Aktualne oficialne info:
Svetlá výška: Mazda6 = 165 mm, Mazda 2 = 143 mm, CX3 = 160 mm.

To už radšej mať športovejšie jazdné vlastnosti na CX3, lebo ku classic crossoveru s minimum 190 -220 mm svetlou výškou, cx3 z výroby nemá až tak blizko.
 
Ja proti gustu nikoho nič nemám ! A každý si z svojim autom robí čo chce ale MÔJ názor je že auto ma jednu dôležitú funkciu ...ma jazdiť ..podľa možnosti bezpečne..CX-3 je ľahký crossover ..ak dvihnes ťažisko vyššie tak silno pochybujem o bezpečnej jazde po cestách ..opakujem MÔJ názor ..
 
Back
Top