• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Nie je to struhadlo ale držiak na nápoje ..veľa miesta to nezaberá 4,5 cm ..spolucestujúceho to neruší lebo to nezasahuje tak do sedadla ..podľa mna super vec ..mne slo hlavne o popolník a o mobil a to splnilo
 
Udelej mi par fotek, prosim ;). Take jsem o tom premyslel.

dneska jsem se tam zastavil a v hromadě sněhu si vypůjčil tu plastovou věc.... bohužel jsem tam byl sám a neměl mi to na autě kdo přidržet, abycht TO mohl vyfotit, nicméně jsem jim to s díky za možnost ozkoušení vrátil. Celé je to takové jak bych tak řekl samodomo/tuzingoidní. Je to zpředu zahnuté, pod nos auta a zpod haubny by po instalaci lezly viditelně ven dva nelakované plíšky, na kterých to drží. Za mě hnus a nebrat
 
Poslední úprava:
dneska jsem se tam zastavil a v hromadě sněhu si vypůjčil tu plastovou věc.... bohužel jsem tam byl sám a neměl mi to na autě kdo přidržet, abycht o mohl vyfotit, nicméně jsem jim to s díky za možnost ozkoušení vrátil. Celé je to takové jak bych tak řekl samodomo/tuzingoidní. Je to zpředu zahnuté, pod nos auta a zpod haubny by po instalaci lezly viditelně ven dva nelakované plíšky, na kterých to drží. Za mě hnus a nebrat
U mna sedí dokonale všade lícuje ..a žiadne pliešky netrčia..a pliesky ktoré tam mám ja sú lakované na čierno ...asi si narazil na nejakú napodobeninu alebo niečo podobne
 
nevím, deklarují OEM kvalitu od australského výrobce EGR Automotive, komunikace a možnost vyzkoušení od MB firmy Spoilercentrum naprosto dokonalá, ale ten předmět mi přišel takový, jaksi a poněkud nedokonalý. Viděl jsem tu samou věc na autě @Max6 i @MCX3 a vypadalo to jako OEM, tohle ne ....
 
Preto ma prekvapilo : nenalakovane spony ...o_O ja mám ERG ..aj to čo mám nasadené aj to čo mám v pivnici :D:D:D
 
Ked sme spolu volali, tak som Ti vravel, ze to beriem... ale neviem, co mam robit... ci mam ist objednat auto teraz, alebo pockat na facelift... :(
 
Ked sme spolu volali, tak som Ti vravel, ze to beriem... ale neviem, co mam robit... ci mam ist objednat auto teraz, alebo pockat na facelift... :(
Myslím že v tom ti neporadím ..a keď už kúpiš “nový facelift” tak by som ti ten diel poslal z tým aby si si ho odskúšal či presne sedí čo silno pochybujem že bude ..skúšal som to na 2015 a jemne to odstavalo teda tie konce išli veľmi hore ..neviem prečo asi zmenili tam nejaký oblúk ..preto treba pozerať na diely aký sú ročník ..ono všetko nevyrieši kobercovka :D:D:D:D
 
Denne a brzdové ..cez deň to svieti na polovicu a pri brzdení na 100% výkonu
 
Back
Top