• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Ahoj, díky moc za přehledne schema :) Jenom pro moje upřesnění, jestli tomu rozumím správně. 1. svítí to jako mlhovka při zapnuté zadní mlhovce. 2.jako zadni obrysové svetlo v pripade, že mám zapnuté normální osvětlení. Při přepnutí na "auto" denní svícení, kdy svítí pouze přední světla to tedy jako zadní nesvítí. Tohle bych chtěl hlavně využít, aby mi při denním svícení svítily i zadní. Nechápu, proč to není už z výroby. 3. jako brzdové světlo po sešlápnutí brzdy spolu s ostatními brzdovkami. Sorry za laické dotazy, ale chtěl jsem v tom mít jasno:) Ještě jednou díky za schematko :)
 
Áno je to presne tak ako si napísal ..zapojenie (podľa môjho elektrikára je jednoduché ) potom si všimni predprípravu ktorá tam je ..čiže na japonsky trh to ide
 
Áno je to presne tak ako si napísal ..zapojenie (podľa môjho elektrikára je jednoduché ) potom si všimni predprípravu ktorá tam je ..čiže na japonsky trh to ide
Mysliš predpripravu pro denni sviceni i vzadu ? Pokud by to tak bylo, tak by to melo jit zapojit i jako zadni obrysove spolu s dennim svicenim. :)
 
No Laszlo toto je pecka... aj ja si to tam fuknem... ;) dufam, ze aj toto si objednal 2x?
 
Možno ak 3-4 maximálne:D:D:D ..ja mam120PS a úplne mi to stačí na to na čo to auto mám ...ako zvuk je hlbší taký bublavy ináč žiadnu zmenu necítim (ani nemôžem ) :D:D:D
Jasné,šak ně to hned' docvaklo ,že to neděláš kvůli koňom :D ale vypadá to veru zajímavě;)
 
Jasné,šak ně to hned' docvaklo ,že to neděláš kvůli koňom :D ale vypadá to veru zajímavě;)
Mal som na vyber koncovky a tieto vyzerali “cudne” tak som skúsil ináč takto na dvojité koncovky som ešte cx-3 nevidel,ale sko sa poznám toto ešte neskončilo :D:D:D
 
Neberte to jako kritiku ke 120 koňový CX3 mi to moc nejde. Ale každá úprava se cení ;) a na našich Mazdičkách obzvláště ;):)
Ako súhlasím z tebou,aj každému poviem že to ma len 120ps :D:D:D z tohto autá nemôžeš mat predsa sportak ...ale zase je to zábavné autíčko,a o to predsa ide..susedov syn mi dnes povedal že to auto ide ako “nasrata včela” :D:D:D
 
Back
Top