• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

V čiernej som to nevidel-ja som rybár a potreboval som chrániť hrany kufra pred poškodeným-pri zatvorenom kufri vidno len tú na nárazníku,tak to ani nekole oči....:D;).
 
Ciiii to by som sa ti “poďakoval” môžeš písať v súkromných správach
 
Lebo ak to strieknes len tak, na hladky plast, je to hraniciace s istotou, ze sa to odlupovat bude.... to vie aj moja 6 rocna krstna dcera...
 
Vyzerá to dobre ale musel by si rezať pristrojovku a tvarovať plast a na to treba machra..a takého na Slovensku silne pochybujem že nájdeš ..tu je špičkový výrobný tuning úplne v plienkach (bohužiaľ)..ale stále nájdeš dosť ľudí čo chcú mat niečo “iné” je to finančne náročné pokial chceš kvalitu nie je na vyber musíš auto odniesť minimálne do Nemecka a to je moja osobná skúsenosť (bohužiaľ) nechcem haniť Slovensko-Českých tunerov ale videl som prácu niektorých od toho je lepší aj moj(toľko zatracovany)organizer z Číny :D:D
 
Zdravým, chystám se jít do mazdy cx-3, docela jsem si tu četl o výfukovém systému a zaujal mě Remus chci se zeptat jestli ho někdo má a nějaké zkušenosti sním ?? + klidně jiné rady ohledně vizuálního tuningu. Díky
 
Zdravým, chystám se jít do mazdy cx-3, docela jsem si tu četl o výfukovém systému a zaujal mě Remus chci se zeptat jestli ho někdo má a nějaké zkušenosti sním ? + klidně jiné rady ohledně vizuálního tuningu. Díky

Mám ho na autě koupen na www.remus.eu na výběr je 5 typů koncovek. Pěkně si brumlá. Jsem s ním víc než spokojen.
 
Mám ho na autě koupen na www.remus.eu na výběr je 5 typů koncovek. Pěkně si brumlá. Jsem s ním víc než spokojen.
Nějaké video ??? Mazdu budu mít po mamce 2.0 Skyactiv 120G FWD, díval jsem se na koncovky, a ta karbonová se mi líbí nejvíce jenže stejná cena jak za výfuk, takže bych šel do nerezové.
 
Back
Top