• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Nějaké video ?? Mazdu budu mít po mamce 2.0 Skyactiv 120G FWD, díval jsem se na koncovky, a ta karbonová se mi líbí nejvíce jenže stejná cena jak za výfuk, takže bych šel do nerezové.

Video nemám pouze co je na webovkách výrobce.
 
promazáno na žádost autorů. Prosím @Lazlo a všechny ostatní, kteří chtějí smazat své příspěvky, aby raději napsali správcům/moderátorům - promažeme to. Pak to tady nedává smysl. Děkuji za pochopení
 
Poslední úprava:
Otázka : ma niekto skúsenosti z hmlovkami (prednými) moja výbava to nemá ...nejaký tip ?
 
no já to tam měl, asi +- týden, možná dva. Ale tak nějak mě to nepřesvědčilo, že to funguje. Když jsem jezdil (mám na mysli hlavně dálnice), tak jsem měl přední okno stejně zamarasené +- stejně jak kdyby to tam nebylo. Aspoň takový jsem z toho měl pocit. Tak jsem to sundal a leží mě to někde na půdě.
A jo, přiznávám, moc mě to tam neštymovalo co se vzhledu týká :). Ale to bych přežil, kdyby mě to přesvědčilo, že to funguje.
Máš pořád ještě na půdě nebo to šlo z domu?
 
Máš pořád ještě na půdě nebo to šlo z domu?

Hoj, už to nemám. Dělal jsem před pár měsíci úklid na půdě a tak nějak nedopatřením sem na to šlápnul a ono to udělalo křup, bo to bylo na dost debilním místě. Takže to skončilo ve finále v popelnici.
 
Back
Top