• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Tak to me by se take libily carbonove koncovky (kdyby ale na nich nebyl ten napis a logo Remus), ale prave me zajimalo, zda je tam neco vic nez zvuk/vzhled. Diky
 
Nevíte někdo jaký je rozměr vzduchového filtru na CX-3? Nebo kde to případně zjistit?
Já vím, že bych si ho mohl vytáhnout a změřit, ale jsem technickej antitalent, tak při mém štěstí by sem si tam něco pokazil, ulomil..atd. :(
Chtěl bych si tam časem dát filtr od K&N, ale na jejich stránkách mě to najde jen filtr pro cx-3 diesel. Tak nevím, jestli pro benzín je to nějaké jiné.
Kdo o tom něco ví, hoďte prosím nějaké info.
 
Psal jsem maila do Racing Beat ohledně příslušenství na CX-3. Tady je menší info.
Na konci léta bude k dostání sportovní výfuk od Racing Beat. Cena by měla být celkem příjemná. Prý něco mezi $450-475$. Což je cca. 12 tisíc. (nevím jak je to se clem a dph, ale final cena by mohla být cca. kolem 15-16 tisíci). Poslali mě i fotku, kde to je vyfocené zezadu na CX-3, ale je tam prd vidět.
Počkám, až zveřejní nějaké video, kde bude vidět jak to vypadá a hlavně jaký to bude mít zvuk a podle toho se uvidí :)
 
Na stránkách K&N už je vzduch.filtr pro benziňák
za cca 60€.Vkládá se do origoš boxu.
 
no přemejšlel jsem sundat origo a koupit trubky a dopasovat to úchyt se dá taky udělat aby to šlo do sériově dělaného uchycení ne ?
 
no přemejšlel jsem sundat origo a koupit trubky a dopasovat to úchyt se dá taky udělat aby to šlo do sériově dělaného uchycení ne ?
Určitě,pokud si domácí kutil,proč ne.Když si to nechám udělat,o co to bude levnější??;)
 
no upřímně radši bych to svěřil známému kterej mi dělá servis na mojí aktuální 6 GY 2.0Di protože jinou možnost jak to zvednout bych neměl kdybych si to koupil na obě strany tak to vyjde na cca 4600 + práce konkrétně tento laďákhttps://www.f2tuning.cz/fotky29868/fotos/_vyr_754635.jpg[file]https://www.f2tuning.cz/fotky29868/fotos/_vyr_754635.jpg|none[/file]

takže i s prací počítám tak 5500 což je mnohem lepší jak 20K plus PRÁCE

nevíte někdo jestli vyrábí na CX-3 výfuky i jiná značka ? a levnějí ? nebo nějaké zastoupení tu v ČR ??
 
Poslední úprava moderátorem:
Dnes jsem Cx3 vylepšil (opticky) stříbrnými lištami na přední a zadní nárazník.
 

Přílohy

  • IMG_20160810_095602.jpg
    IMG_20160810_095602.jpg
    582,8 KB · Zobrazení: 131
  • IMG_20160810_095520.jpg
    IMG_20160810_095520.jpg
    536 KB · Zobrazení: 131
noo vypadá to moc pěkně a také o tom přemýšlím, kde jsi to pořídil ? a za kolik ? a ještě dotaz, kde jsi sehnal ten deflektor s nápisem mazdaklan?

PS: má tu někdo 2.0i Skyaktiv 88kW notor ? chtěl bych někoho, kdo má zkušenosti, jak je ten motor živý a jestli to člověk opravdu cítí. Jak je na tom oproti M6 GY 100kW 2.0DI ? Dík předem za info.
 
Ahoj.Jsou to original doplnky ze stránek mazda.cz objednal jsem to u prodejce kde to taky namontovali cca13500kč.Ten deflektor je bez nápisu.To je klanová samolepka,kterou dostaneš
na nějakém našem srazu.Víc v tématu klanové samolepky (téma vše o foru)
 
tak na to koukám a stojí to teda ranec nějakejch 7589Kč přední a to samé zadní lišta tak nevím ale spíš bych si to zkusil sehnat někde jinde amazon ebay a nebo třeba aliexpress pokud je to zplastu tak je to předražený a nemá to smysl i když ono by to nemělo smysl ani kdyby to bylo z HLINÍKU nebo PLECHU
 
Koukal jsem na ebay no když připočteš poštovný, clo, dan tak je to skoro stejný.U prodejce se dá licitovat o ceně a máš jistotu.že to bude pasovat.Je to jen optický vylepšení.
 
Moc pěkné. Taky jsem po tom koukal. Ale asi ve finále půjdu tady do tohoto. Se mi líbí o něco víc než ten origo od Mazdy.

tuning-heckschuerze-mazda-cx-3.jpg
 
Back
Top