• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

a poznal si nějakou změnu v tom smyslu co k tomu deflektoru píšou - aerodynamická funkce = chrání čelní sklo proti znečištění / hmyzem, ochrání kapotu před kamínky apod.
 
a poznal si nějakou změnu v tom smyslu co k tomu deflektoru píšou - aerodynamická funkce = chrání čelní sklo proti znečištění / hmyzem, ochrání kapotu před kamínky apod.
Kamínky 100% ten hmyz 80%.
 
plastová předkožka je docela vkusný doplněk i na M3 viz @Max6 nebo později @anda22 a jestli to ještě pomáhá od hmyzu, tak super. @fram pomáhá to i stěračům při vyšších rychlostech ?
 
Jsem dneska tak trošku zabržděný, ale vysvětlil by mě někdo jak ten bazmek chrání proti hmyzu a šutrákům? :)
 
Jsem dneska tak trošku zabržděný, ale vysvětlil by mě někdo jak ten bazmek chrání proti hmyzu a šutrákům? :)

mno já to teda zkusím :) Tak jednak ten bazmeg bez výhrady kryje nejexponovanější místo, co se kontaktu šutrů s kapotou týče... a druhak to mění aerodynamický obtok auta a tím (nevím) může změnit nárazy hmyzu do předního okna/poslat je přes auto .......
 
Aha. To zní zajímavě. Že bych to taky objednal a nahodil to. Ono kdyby to mělo pomoct aspoň z půlky, než je to nyní (vždy když jedu po dálnici a dojedu domů, tak mám okno samej hnus), tak bych byl spokojený.
 
na skutečnou funkčnost se ptej majitelů, já hodnotím jen vizuální efekt = chvalitebný.....
 
@fram : prosím tě ještě dotaz, jak moc se to dotýká kapoty, je tam možnost poškrábání laku?

Součástí balení je přesně nastříhaná Pur fólie,která se nalepí na choulostivá místa.Je k tomu
polopatický manuál(obrázky).
 
Aha. To zní zajímavě. Že bych to taky objednal a nahodil to. Ono kdyby to mělo pomoct aspoň z půlky, než je to nyní (vždy když jedu po dálnici a dojedu domů, tak mám okno samej hnus), tak bych byl spokojený.

Když jsem ve čtvrtek 11.8. jel k Langrům přední maska a nárazník od hmyzu kapota a čelní sklo čistý
střešní nosič od hmyzu.Na srazu to uvidíš na živo.
 
Back
Top