• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Mimochodem, co jste treba delali s puvodnim koncovym dilem vyfuku po vymene za novy? Da se to jeste nejak zpenezit? Asi moc ne, co?
 
@Ter Leeloo II já ho mám doma schovaný na půdě pro případ, kdybych někdy uváděl auto do původního stavu.

@Flexo90 si myslím (osobní názor), že ty pružiny od CS budou +- stejné jako HRka nebo Eibachy. Já mám konkrétně Eibachy a jsem spokojený.
 
Já do toho půjdu stejně až příští rok, teď šetřím na důležitější věci. :)
 
akorát se tam nemůžu nějak zageristrovat..všechno vyplnim a chce to nějaký heslo,který mi na email nepřišlo

a zkusiljsi jiný prohlížeč a nebo kuknout do SPAM složky v mailu? Já tam neměl žádný problém se registrovat a musím uznat, že byli fakt rychlí. Objednával jsem v neděli večer, v pondělí mě přišel email, že odeslali a v úterý dojelo DPD před barák i s výfukem.
 
Já se tam zaregistroval a přišlo mi to do složky Spam. ;) už jsem přihlášen, ale kupovat budu až příští ROK.
 
a zkusiljsi jiný prohlížeč a nebo kuknout do SPAM složky v mailu? Já tam neměl žádný problém se registrovat a musím uznat, že byli fakt rychlí. Objednával jsem v neděli večer, v pondělí mě přišel email, že odeslali a v úterý dojelo DPD před barák i s výfukem.
tak objednáno i s koncovkami....
 
Změříš mi prosím až ti to přijde průměr koncovky co se nasazuje na tlumič ? chtěl bych objednat tuto část až z Ali. protože dávat skoro 5K za koncovky, tak to je šílenost.
 
Back
Top