• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na M3 - výfuky, sport packet... atd.

Joey

člen KLANu
48
Ahoj, chci se zeptat ohledně hlučnosti Sebringů.
Jak moc velký je to rozdíl oproti originálu? Už nějakou dobu nad nimi přemýšlím.
Někdo říká, že to je otravné a někdo to zas jen vychvaluje a já bych nerad vyhodil peníze za věc,
co mě bude ve finále akorát sejřit.
S autem jezdím často delší trasy a byl bych nerad, abych se musel před cestou dopovat paralenem.
Popř. byl by někdo ochotný mi to ukázat? Díky, mějte se :)
 
Díky za reakci, ale potřebuju spíš nějaké hodnocení ve stylu: Můj život se Sebringem....:rolleyes:
 
To chapu, sam premyslim, zda si na auto ten Sebring dat. Ale nezaregistroval jsem tu nekoho, kdo by ho mel. Par lidi tu ma Remus a pak par dalsich znacek. Ale treba se nekdo rozepise ;).
 
Podle fotek ho tu někdo jistě má. Při nejhorším bych auto nechal odhlučnit...:confused:
 
Uz sem mu psal PMku :) Kazdopadne ten Sebring uvnitr neni nijak slyset pokud uz to netocis do otacek a pak uz spis uslysis vevnitr sani motoru nez ten Sebring. Navic kdyz sem tam ted hodil to SRI od Injenu tak to sani slysis jeste vice :D
 
Ahoj, chci připojit můj dojem z 2 měsíčního žití se Sebringem. Musím říct, že nelituji. Nejvíc slyšet je v nižších rychlostech, tak do 60-70km/h a při akceleraci z nižších otáček.
To pak vytváří příjemně agresivní brumendo. Při běžných meziměstských přesunech (do 120) neobtěžuje, naopak vytváří příjemný jízdní podkres. Po dálnici často nejezdím, uvidím po letní dovolené, ale nezdálo se mi, že by ve vyšších rychlostech zvuk od výfuku zesiloval, to spíš zesiluje aerodynamicky svist.
Samostatná kapitola je vzhled. Mám zadní difuzor a sériové výfuky vypadaly jako brčka. Se Sebringem se vzhled posunul o hodně k lepšímu :)
Za mě můžu doporučit každému, komu nevyhovuje sériové "ticho" a zároveň chce cestovat komfortně....jen ta cena.
 
....
Samostatná kapitola je vzhled. Mám zadní difuzor a sériové výfuky vypadaly jako brčka. Se Sebringem se vzhled posunul o hodně k lepšímu :)
Za mě můžu doporučit každému, komu nevyhovuje sériové "ticho" a zároveň chce cestovat komfortně....jen ta cena.

A co takhle fotku a video se zvukem? Treba by to potesilo i nase receptory....;)
 
U vas, kdyz jsem videl ty fotky/video, tak mi to neprislo. Ale dnes jsem poprve videl ten Sebring u me na aute a uplne jsem se zdesil, jake roury mi trci z auta. Asi si budu muset zvyknout :confused:.
 
Back
Top