• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Sportovní pružiny a podvozky, Eibach Pro Kit a jiné

Zkus to. Poslední možnost...nic lepšího asi není.
Podvozek máš v pořádku? Na zimních ti to nedělalo?
Jaký máš vůbec rozměr?
 
Hm,tak to naštve. Vše nové a stejně problém. Nejhorší na tom je,že vyvažování něco stojí a stále nejsi u konce ...snad se zadaří s tou Hunter.
 
Hlavně potom dej vědět,jak jsi dopadl. Jestli pojedeš k Ralpneu,tak mrkni na recenze. Ať to s tebou nesekne,když ti ukáží fakturu....
 
Rodiče mění 6ku a odchází k Subaru. Rád bych si jí nechal, ale táta jí dost dolítal. V zadu tečou tlumiče. V servisu mi řekli za celý od Bilsteinu s pružinou KYB cca 12500 + práce. Koukám po netu a našel jsem tyhle kity https://tatechnix.cz/43201-sportovni-podvozek-mazda-6-typ-gh-35-30mm-ta-technix-4250570634808.html . Snížení by mi nevadilo, ale chtěl bych se zeptat co na to řikáte? Všechny recenze jsou na stavíky a to je úplně jiný podvozek než tyto sportovní.
 
Když tam dáš nejlevnější snížený podvozek, dolítáš to ještě rychleji... :)
 
No to jsem právě četl o různých těch Eibachách, když to lidi dávají na sériové tlumiče. Tak to je prý hned KO vyteklé. To právě nechci. Navíc mám KO tlumiče - orosené celé obahněné jak se to na to lepí. Potřebuju všechno nové. A rozpočet nemam nafukovací. Nechci koupit špatně ale taky nechci platit za hezký logo, když si přečtu že to stejně vyteče kvůli tomu snížení protože to ty normální tlumiče utahá. Poraďte
 
Poslední úprava moderátorem:
Nedělej si iluze, že Němec, co si to nechá bouchat v Číně, bude kdovíco. Najedeš 30 a budeš dávat nové tlumiče. Sériový tlumiče na GH vydrží s Eibachem běžně 200 a víc.
 
Ja som daval KYB tlmice (Made in Japan) a Eibach Pro Kit a funguje to v pohode. Je to trosku tvrdsie ale OK. Akurat musim povedat, ze Eibach ma fakt zalostnu protikoroznu ochranu, mam ich rok a uz su dost hrdzave.. ak tam budes cosi davat striekni to Bilt Hamberom UC..
 
TA je asi to nejhorší co můžeš koupit ostatně kvalitní stavitelnej podvizek se za ty peníze vyrobit nedá. Zároveň pokud chceš mít auto jako daily káru, použij tlumiče KYB a ten Eibach Pro-kit. Ostatně ty pružiny byly jako příplatková výbava, i když s jinou barvou a typovým číslem. Coilover na GH pokud z něj nestavíš něco ostřejšího (ani mě nenapadá na co by zrovna GH v motorsportu bylo vhodné), je zbytečnost a vyhozený peníze
 
Ahoj , řešil někdo , zvýšení podvozku na 2,5 gh combi?? Případně zátěžové pružiny a nebo podložky?? Zkoušel jsem hledat a zatím úplně marně:((
 
Ahoj , řešil někdo , zvýšení podvozku na 2,5 gh combi?? Případně zátěžové pružiny a nebo podložky?? Zkoušel jsem hledat a zatím úplně marně:((
Ahoj, nedávno jsem snižoval s Eibach pro kitem u 2.5 GH combi a podvozek super předek je tak akorát, ale zadek mi připadá že je moc nízko v porovnání s předkem, takže chci o 1cm dát nahoru, budu to řešit podložkami co mi vypálí kamarád na laseru, akorát musím zjistit přesný rozměr, což je problém. Až zjistím rozměr asi fyzicky na autě, tak ti dám vědět.
 
Ahoj, nedávno jsem snižoval s Eibach pro kitem u 2.5 GH combi a podvozek super předek je tak akorát, ale zadek mi připadá že je moc nízko v porovnání s předkem, takže chci o 1cm dát nahoru, budu to řešit podložkami co mi vypálí kamarád na laseru, akorát musím zjistit přesný rozměr, což je problém. Až zjistím rozměr asi fyzicky na autě, tak ti dám vědět.
No, to by si mohol dat aj mne vediet :) Ja jazdim uz nejaky ten cas na Eibach pruzinach. Ak je auto prazdne je to v zadu tak akurat ale akonahle tam clovek nieco nalozi je to nizko.
 
Ahoj, nedávno jsem snižoval s Eibach pro kitem u 2.5 GH combi a podvozek super předek je tak akorát, ale zadek mi připadá že je moc nízko v porovnání s předkem, takže chci o 1cm dát nahoru, budu to řešit podložkami co mi vypálí kamarád na laseru, akorát musím zjistit přesný rozměr, což je problém. Až zjistím rozměr asi fyzicky na autě, tak ti dám vědět.
Tak ako to vyzera, vymysleli ste nieco?
 
Back
Top